سوالات متداول


من در ایران نیستم و کد پیامک دریافت نمی‌کنم، چطور ثبت‌نام کنم؟

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید و کد را در ایمیل خود دریافت کنید.( پوشه اسپم را چک کنید)

من کد دریافتی برای ثبت‌نام را دریافت نمی‌کنم.

کدی که از طریق پیامک ارسال می‌شود، گاهی اوقات ممکن است به دلیل اختلالات شبکه با تأخیر ارسال شود. اگر از طریق ایمیل ثبت‌نام می‌کنید، ممکن است کد به پوشه‌ی اسپم شما ارسال شده باشد.

من در کلاس گروهی ثبت‌نام کردم ولی هیچ لینکی دریافت نکردم.

پس از ثبت‌نام به قسمت حساب کاربری و لیست دوره‌ها بروید، لینک کلاس و لینک گروه واتس‌اپ در آنجا در دسترس است. اگر در موبایل هستید بهتر است گوشی را افقی کنید یا به چپ اسکرول کنید تا لینک‌ها را مشاهده کنید.

آیا کلاس‌های به صورت حضوری انجام می‌شود؟

بله برخی کلاس‌های به صورت حضوری انجام می‌شوند که در عنوان کلاس ذکر خواهد شد.

پلتفرم برگزاری کلاس‌ها چیست؟

کلاس‌ها بر بستر گوگل میت برگزار می‌شود.

آیا نیاز به نصب نرم‌افزار خاصی وجود دارد؟

اگر از طریق موبایل یا تبلت می‌خواهید وارد کلاس شوید، لازم است اپلیکیشن Google meet را بر روی دستگاه خود نصب کنید. اگر از طریق کامپیوتر به کلاس وصل می‌شوید، نیاز به هیچ نرم‌افزاری نیست و از طریق یک لینک می‌توانید وارد کلاس شوید.

من بستهٔ آموزشی را نیز همراه کلاس خرید کرده‌ام، ولی به آن دسترسی ندارم.

پس از ثبت‌نام به قسمت حساب کاربری و لیست دوره‌ها بروید، و در قسمت لینک‌ها، لینک بستهٔ آموزشی را می‌بینید و از آنجا می‌توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.

بسته‌ی آموزشی دانلود نمی‌شود یا پس از دانلود باز نمی‌شود.

حجم فایل‌های بسته‌ی آموزشی بالاست و به همین دلیل بهتر است روی گوشی دانلود نشود و از طریق رایانه دانلود شود. فایل‌ها به صورت فشرده (Zip) است و برای باز کردن و خارج کردن از حالت فشرده، نیاز به برنامه‌ی مورد نظر دارید

در نزدیکتر چطور تعیین سطح انجام می‌شود؟

پس از وارد شدن در حساب کاربری، زبان مورد نظر را انتخاب کنید و مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید. پس از پرداخت در حساب کاربری، قسمت تعیین سطح، می‌توانید فایل سئوالات را دانلود کنید و سپس جوابشان را به صورت شفاهی به شماره‌ی واتس‌اپ مربوطه ارسال کنید.

چطور می‌توانم در نزدیکتر کلاس خصوصی داشته باشم؟

پس از ورود به حساب کاربری به قسمت درخواست کلاس خصوصی بروید، و سپس با دقت فرم کلاس خصوصی را پر کرده و در آخر پرداخت کنید. پس از پرداخت، حداکثر ظرف چند ساعت برای شما یک معلم انتخاب می‌شود و معلم به شما پیام خواهد داد.

من نمی‌دانم چه مدل کلاس خصوصی را باید انتخاب کنم.

اگر در هر کدام از قسمت‌ها به مشکل برخوردید می‌توانید با شماره‌ی 02191030733 تماس بگیرید.

چطور به کیفیت کلاس‌های خصوصی مطمئن باشم؟

پس از اولین جلسه، اگر رضایت نداشتید، می‌توانید درخواست عودت وجه بدهید یا معلم خود را تغییر دهید.

من خارج کشور هستم و نمی‌توانم از درگاه پرداخت کنم.

می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید، شماره کارت از ما بگیرید و کارت به کارت کنید. پس از دریافت رسید ما کیف پول شما را شارژ می‌کنیم و می‌توانید در کلاس مورد نظر ثبت‌نام کنید.

من امکان پرداخت ریالی ندارم.

با پشتیبانی تماس بگیرید، معادل ارزی کلاس به شما گفته می‌شود (که به دلیل هزینه‌های نقد کردن بالا، از قیمت معمول کلاس بالاتر است) و شما باید از طریق PayPal پرداخت کنید. پس از پرداخت رسید را برای ما بفرستید تا حساب شما را شارژ کنیم.

آیا کلاس‌ها ضبط می‌شوند؟

کلاس‌های مکالمه ضبط نمی‌شوند، کلاس‌های گروهی ضبط می‌شود و می‌تواند به صلاحدید معلم به صورت محدود در اختیار زبان‌آموز قرار بگیرد. یعنی هر زبان‌آموز در طول ترم، در صورت غیبت فقط می‌تواند برای سه ویدئو درخواست بدهد، و این ویدئوها پس از یک هفته منقضی می‌شوند.

من کد را در ایمیلم دریافت نمی‌کنم.

پوشه‌ی اسپم خود را چک کنید.