بهاره ترک زبان

  • مدرس زبان انگلیسی
  • امتیاز: 5 از 3 رای

درباره استاد

سلام!

من بهاره ترک‌زبان هستم، کارشناس ارشد MBA از دانشگاه تهران. از سال ۹۲ به عنوان مدرس زبان انگلیسی و سوپروایزر آموزشی با موسسات مختلف همکاری کرده‌ام. همواره تلاش می‌کنم تا با شرکت در سمینارها و دوره‌هایی که در معتبرترین مراکز مانند Oxford و Cambridge و... برگزار می‌شوند، دانشم در زمینه‌ی تدریس را به روز کنم تا بتوانم با استفاده از جدیدترین و جذاب‌ترین تکنیک‌ها، فضای دلنشین و مفیدی در کلاس برای زبان‌آموزان ایجاد کنم.

من عاشق تدریس زبان انگلیسی هستم و همواره تلاش می‌کنم تا این علاقه به یادگیری را در زبان‌آموزان هم ایجاد کنم و در مسیر هیجان‌انگیز یادگیری، همراه خوبی برای زبان‌آموزانم باشم.

فاطمه رحمتی1401/8/1

5

ترم گذشته من یکی از بهترین تجربه های شرکت در کلاس زبان انگلیسی رو داشتم تدریس بهاره عالی بود.فضای کلاس منظم و صمیمی بود و کلاس بسیار هدفمند پیش میرفت وقت برای همه بود و هر کسی بدون نگرانی از اشتباه کردن میتونست صحبت کنه من خیلی خوش شانس بودم که شاگرد بهاره بودم و بسیار ازش یاد گرفتم.

maya tajik1402/2/13

5

طرز آموزش خیلی عالی

ليا پورمنظوري1402/4/6

5

سلام بايد ازعالي بالاتر به بهاره جون داد اينقدر كه كلاس محشره واقعا ليا در كلاس بهاره جون پيشرفت چشمگيري داشته ي دنيا ازشون ممنونم عالي عالي عالي. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰


تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/10/9 تا 1402/12/19

ظرفیت کلاس:

10 نفر

وضعیت کلاس:

در حال ثبت نام

روزهای کلاس

شنبه

ساعات برگزاری کلاس

19:00-21:00

هزینه:

600,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین