شیوا جمالی

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 5 از 4 رای

درباره استاد

سلام ☺️

شیوا هستم.. از زمانی که یادمه کلاس زبان میرفتم، اما وقتی بزرگتر شدم تازه خودم “واقعی” عاشق زبان خوندن شدم.. اول انگلیسی و بعد تدریس فرانسه رو شروع کردم😍 همه بهم میگن وقتی از فرانسوی حرف میزنی چشات یه جور خاصی برق میزنه، راست میگن، چون هر لحظه شو با عشق یاد گرفتم و الان چندین ساله که یاد میدم، چند سال بعدش دوس داشتم ارشد فرانسه بگیرم، پس ارشد مترجمی فرانسه رو توی دانشگاه علامه طباطبایی خوندم..توی آموزشگاه های مختلفی هم تدریس کردم و حالا اینجام..

مهمترین چیز توی آموزش واسه من، آموزش دوستانه و بدون استرس بوده.. فک کنم موفق هم بودم.. اَ بی اَنتُ ( همین الان یه جمله فرانسوی هم گفتی،که یعنی : به زودی میبینمتون).

رضا محمدی1401/8/2

5

تدریس شون فوق العاده است

گلبرگ آصفی1401/8/8

5

من مدت زیادی نیست که شاگرد خانم جمالی هستم اما واقعا از نحوه تدریس و ارتباطشون با زبان آموز لذت میبرم. هر جلسه رو بدون استرس و با شوق زیاد شرکت میکنم. با حوصله و مهربان و البته دست و دلباز در تدریس هستند. با ایشون هیچ وقت از زبان فرانسه دلسرد و زده نمیشید. با سرعت پیشرفت میکنید و هرگز اعتماد به نفستون سرکوب نمیشه. از نزدیکتر ممنونم که باعث شد با استاد نازنینم آشنا بشم. ❤️😍

نسترن انوشا1401/12/14

5

من تا امروز حدود ۲۰ جلسه با شیوا جان کلاس داشتم. ایشون بسیار منعطف و مهربونه، مطالب رو با آرامش تدریس می‌کنه و هیچ استرسی در کلاس وجود نداره؛ حتی در مواقعی که تکالیف انجام نشده با صبوری زمانی رو در کلاس به انجام تکالیف اختصاص می‌ده تا درس قبلی کامل جا بیفته. علاوه بر این‌ها تسلطش روی مطالب و زبان فرانسوی باعث می‌شه در کنار کتاب هرجایی که مطلبی مورد نیاز باشه، اشاره کنه و این طوری خیلی کاربردی‌تر مطالب رو آموزش می‌ده. برای من که مشغله زیاد دارم، بهترین انتخاب همین کلاس خصوصی با شیوا بود تا هم بتونم فرانسوی رو اون طوری که دوست دارم یاد بگیرم و هم به خاطر کمیِ وقتم مجبور به حذف کلاس به طور کامل نشم و برام باور نکردنیه که چطور تو این زمانِ کم اینهمه مطلب جدید یاد گرفتم :)

عسل برخورداری1401/12/18

5

خانم شیوا جمالی استاد خیلی خوب و توانمندی هستن و فضای دوستانه و مفیدی رو برای زبان‌آموزهاشون فراهم می‌کنن.