زهرا ارغوان

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 5 از 19 رای

درباره استاد

سمیرا سه دهی1401/6/20

5

سلام من سمیرا هستم و دوره A2-1 رو با خانم ارغوان گذروندم. باید بگم که روش تدریس ایشون بسیار عالی هست و مطالب رو خیلی دقیق و روان تدریس میکنند و جو کلاس هم بسیار دوستانه است که باعث میشه به عنوان یک زبان آموز از اشتباه کردن نترسید و سر کلاس صحبت کرد. من خیلی دوست دارم که در ترم های آینده هم با ایشون کلاس داشته باشم.

نگین زاده وکیلی1401/6/20

5

یکی از صبورترین و دلسوزترین مدرسین هستند. چه کلاس های گروهی و چه خصوصی ایشون عالی . همیشه به موقع و کامل بوده کلاس ها. مطالب خوب و مفهوم تدریس شده. برای کلاس های خصوصی هم ایشون رو خیلی پیشنهاد می کنم. با اخلاق و حرفه ای.

مریم مژده1401/6/20

5

بدون اغراق میگم بهترین معلم بنده تا به الان؛ تقریبا ۵ساله که زبان فرانسه رو شروع کردم و با اساتید مختلفی کلاس داشتم اما صبورترین و باحوصله‌ترین استاد بنده ایشون بودند، من تقریبا ۷۰٪کلاسامو(خصوصی و گروهی)با ایشون داشتم و راضی‌ترینم

elika Karimi1401/6/20

5

در کلاس های خانم ارغوان در فضایی دوستانه با پرسش و پاسخ های به اندازه مطمئن باشید که از یادگیری فرانسه لذت خواهی برد ممنون از شما استاد عزیز

نازآفرین بهبودی‌خواه1401/6/20

5

استاد ارغوان واقعا یکی از بهترین اساتیدی که داشتم بودن، بسیار صبور و با نظم و همچنین با انرژی. کتاب رو با تمام جزییات با ما کار میکردن و همه‌ی نکات گرامری و لغتی و اصطلاح‌ها رو به ما میگفتن و من خیلی خیلی راضی بودم.

زهرا فائزی1401/6/20

5

تدریس زبان خارجی کار هرکسی نیست. همزمان باید انواع مهارتها رو به کار برد تا زبان آموز هم یاد بگیره، احساس امنیت هم داشته باشه و در عین حال به چالش هم کشیده بشه‌. صبوری هم که جای خودش رو داره. من تمام این مهارتها و خوبی ها رو در استاد ارغوان عزیز دیدم. ممنونم ازشون بخاطر همه چی

مروارید اطرشی1401/6/22

5

سلام. کلاس ایشون یکی از بهترین کلاس زبان هایی بود که تجربه کردم. تمام نکات رو به خوبی جوری توضیح می‌دادند تا همه متوجه بشن و جلسات بعد بارها تکرار میشد و ازمون می‌خواستند که از نکات جلسات قبل استفاده کنیم. خب این تکرار و جدیت واقعا عالی بود. جو کلاس هم خیلی خوب بود. به طور کلی تو کلاس های استاد ارغوان خیلی چیزا میشه یاد گرفت بدون استرس.

نیکی گردونی1401/6/24

5

روش تدریس ایشون بسیار عالیه و تمامی نکات و موارد هر درس رو خیلی کامل و دقیق آموزش میدن. بسیار دقیق و با حوصله هستند و رفتارشون خیلی خوب و دوستانه هست. من از کلاسی که با ایشون دارم بی نهایت راضی هستم.

fariba pam1401/6/24

5

من از خانم ارغوان و نوع تدریسش شنیده بودم اما با ایشون کلاس نداشتم و (برای بار دوم با اینکه با نزدیکتر تجربه خوبی نداشتم) اما تصمیم گرفتم دوباره تجربه کنم و فوق العاده بودن. خوشحالم که اعتماد کردم .نظم و سخت گیری که داشتن با دانش و تسلط به کلاس باعث شد از تصمیمی که گرفتم راضی باشم و حتی با گروه نزدیکتر ادامه بدهم.

علی احمدی1401/6/30

5

ارغوان جان از بهترین اساتیدی هستن که تا حالا داشتم . جدا از تدریس عالیشون که سعی میکنن مطالب رو کاملا قابل فهم ارایه کنن ، اخلاق و صبوری و حرفه ای بودنشون همیشه منو علاقمند به ادامه کلاس کرده .در کل عالی هستن

مهسا فکوری1401/7/10

5

ارغوان جان یکی از بهترین هایی هست که در راه یادگیری زبان فرانسه باهاش آشنا شدم‌ بسیار صبور هستن و مطالب رو خیلی روان و عالی تدریس و به زبان آموز تفهیم میکنن .

فریماه قربانی1401/7/17

5

من نزدیک دو سال هست که از روی علاقه یادگیری فرانسه رو شروع کردم و از ابتدا با استاد ارغوان کلاس خصوصی داشتم. تقریبا اواسط level A2 هستم. چیزی که برای من مهمه صحبت کردنه که به نظرم همیشه فضا و اعتماد به نفس صحبت کردن رو حتی تو این سطح سر کلاسای استاد ارغوان داشتم. من تو روند یادگیریم سرکلاس آرامش دارم و از اشتباه یا فراموش کردن استرس ندارم. این نکته ایه که باعث شده حتی تو شلوغ ترین تایم های کاریم هم ارتباط خودم رو با فرانسه حفظ کنم و کلاس هام رو داشته باشم. کلاس های ایشون اصلا حاشیه نداره و کاملا متمرکز روی مطالب کتاب و مباحث مربوط ه. خیلی منعطف هستن. شاید اگر هر کسی جز ایشون استاد من بودن، چاره ای نداشتم جز اینکه کلاس هامو رها کنم و ادامه ندم.

آ.علایی1401/8/18

5

من علایی هستم و در کلاسهای سطح A1 وA2 -شرکت کردم و خانم ارغوان استاد من بودند . من بسیار خرسند هستم که ایشون استاد من بودند و خیلی از روش ایشون راضی بودم .امیدوارم همیشه موفق باشند.

ا. نادری1401/8/18

5

سلام . من اوا هستم و در سطوح A1 و A2 خانم ارغوان استاد من بودند. از روش تدریس ایشون و اخلاق خانم ارغوان بسیار راضی بودم . در کلاس درس ایشون اصلا استرس نداشتم و از ایشون بسیار ممنونم.

دنیا زواره1401/9/2

5

استاد ارغوان بی‌نهایت باحوصله و صبور هستند. نحوه ی تدریس ایشان به نحوه ای ست که دریافت و درک مطلب را بسیار ساده می‌کند. خیلی خوشحالم که این شانس را داشتم در کلاس چنین استاد مهربان و با سوادی حضور داشته باشم.

بهار سعادت مهر1401/9/4

5

استاد زهرا ارغوان از نظر من همه پارامتر های یک معلم برای آموزش زبان رو دارن، مهم تر از همه اینکه خیلی منظم کلاس رو مدیریت میکنند، تدریسشون بسیار قابل فهم و به هیچ عنوان خسته کننده و گیج کننده نیست و بهت این اعتماد به نفس رو میده که در هر سطحی که هستی راحت بتونی صحبت کنی. خلاصه اینکه کلاسشون یک تایم مفید و پرانرژی برای یادگیری فرانسه است.

Marzieh naderi1401/9/4

5

خانم ارغوان عزیز بی شک یکی از بهترین ها در امر آموزش با تدریس خوب و روان و بسیار صبور .من از بودنم در این مجموعه دوست‌داشتنی بسیار خوشحالم ممنون ازتون خانم ارغوان عزیز و مهربون

پرنیا عابدی1401/9/5

5

شیوه ی تدریس استاد ارغوان بسیار عالی هست و این ترم چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتم. همه چیز رو با حوصله و با جزئیات توضیح میدن جوری که همه متوجه میشن و در عین حال کلاس اصلن خسته کننده نیست. همچنین مطالبی که در کنار مطالب خود کلاس برامون میفرستن بسیار آموزنده و کمک کننده ست.

مریم علی‌نیا1401/9/5

5

خانم ارغوان عزیز از معلمان خوب مدرسه نزدیکتر هستند خیلی خوشوقت بودم که ترم A1-2 رو با ایشون گذروندم. چیزی که خیلی دوست داشتم در این کلاس مدیریت زمان و پرسش از تک تک زبان آموزان بود. ممنونم