زهرا ارغوان

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 4.98215 از 168 رای

درباره استاد

زهرا ارغوان هستم . زبان و ادبیات فرانسه رو در دانشگاه تبریز خوندم و از سال 91 شدم معلم فرانسه . از تابستون سال 98 با مصطفی شالچی عزیز آشنا شدم و با این گروه همکاری میکنم و خوشبختانه نتیجه این همکاری ، برگزاری کلاسهای آنلاین ، بدون محدودیت مکانی و کسب تجربه های فوق العاده بوده. در نهایت از اینکه میتونم با دوستان زیادی آشنا بشم و تجربیاتم رو در زمینه آموزش فرانسه باهاشون به اشتراک بذارم ، خیلی خوشحالم . اگه فکر میکنید زبان فرانسه میتونه بهتون کمک کنه تا با یک دنیای جدید از فرهنگ و ادبیات .... آشنا بشید، منتظرتونم که به زودی در کلاسهای نزدیکتر ببینمتون .🙂💚

سمیرا سه دهی1401/6/20

5

سلام من سمیرا هستم و دوره A2-1 رو با خانم ارغوان گذروندم. باید بگم که روش تدریس ایشون بسیار عالی هست و مطالب رو خیلی دقیق و روان تدریس میکنند و جو کلاس هم بسیار دوستانه است که باعث میشه به عنوان یک زبان آموز از اشتباه کردن نترسید و سر کلاس صحبت کرد. من خیلی دوست دارم که در ترم های آینده هم با ایشون کلاس داشته باشم.

نگین زاده وکیلی1401/6/20

5

یکی از صبورترین و دلسوزترین مدرسین هستند. چه کلاس های گروهی و چه خصوصی ایشون عالی . همیشه به موقع و کامل بوده کلاس ها. مطالب خوب و مفهوم تدریس شده. برای کلاس های خصوصی هم ایشون رو خیلی پیشنهاد می کنم. با اخلاق و حرفه ای.

مریم مژده1401/6/20

5

بدون اغراق میگم بهترین معلم بنده تا به الان؛ تقریبا ۵ساله که زبان فرانسه رو شروع کردم و با اساتید مختلفی کلاس داشتم اما صبورترین و باحوصله‌ترین استاد بنده ایشون بودند، من تقریبا ۷۰٪کلاسامو(خصوصی و گروهی)با ایشون داشتم و راضی‌ترینم

elika Karimi1401/6/20

5

در کلاس های خانم ارغوان در فضایی دوستانه با پرسش و پاسخ های به اندازه مطمئن باشید که از یادگیری فرانسه لذت خواهی برد ممنون از شما استاد عزیز

نازآفرین بهبودی‌خواه1401/6/20

5

استاد ارغوان واقعا یکی از بهترین اساتیدی که داشتم بودن، بسیار صبور و با نظم و همچنین با انرژی. کتاب رو با تمام جزییات با ما کار میکردن و همه‌ی نکات گرامری و لغتی و اصطلاح‌ها رو به ما میگفتن و من خیلی خیلی راضی بودم.

زهرا فائزی1401/6/20

5

تدریس زبان خارجی کار هرکسی نیست. همزمان باید انواع مهارتها رو به کار برد تا زبان آموز هم یاد بگیره، احساس امنیت هم داشته باشه و در عین حال به چالش هم کشیده بشه‌. صبوری هم که جای خودش رو داره. من تمام این مهارتها و خوبی ها رو در استاد ارغوان عزیز دیدم. ممنونم ازشون بخاطر همه چی

مروارید اطرشی1401/6/22

5

سلام. کلاس ایشون یکی از بهترین کلاس زبان هایی بود که تجربه کردم. تمام نکات رو به خوبی جوری توضیح می‌دادند تا همه متوجه بشن و جلسات بعد بارها تکرار میشد و ازمون می‌خواستند که از نکات جلسات قبل استفاده کنیم. خب این تکرار و جدیت واقعا عالی بود. جو کلاس هم خیلی خوب بود. به طور کلی تو کلاس های استاد ارغوان خیلی چیزا میشه یاد گرفت بدون استرس.

نیکی گردونی1401/6/24

5

روش تدریس ایشون بسیار عالیه و تمامی نکات و موارد هر درس رو خیلی کامل و دقیق آموزش میدن. بسیار دقیق و با حوصله هستند و رفتارشون خیلی خوب و دوستانه هست. من از کلاسی که با ایشون دارم بی نهایت راضی هستم.

fariba pam1401/6/24

5

من از خانم ارغوان و نوع تدریسش شنیده بودم اما با ایشون کلاس نداشتم و (برای بار دوم با اینکه با نزدیکتر تجربه خوبی نداشتم) اما تصمیم گرفتم دوباره تجربه کنم و فوق العاده بودن. خوشحالم که اعتماد کردم .نظم و سخت گیری که داشتن با دانش و تسلط به کلاس باعث شد از تصمیمی که گرفتم راضی باشم و حتی با گروه نزدیکتر ادامه بدهم.

علی احمدی1401/6/30

5

ارغوان جان از بهترین اساتیدی هستن که تا حالا داشتم . جدا از تدریس عالیشون که سعی میکنن مطالب رو کاملا قابل فهم ارایه کنن ، اخلاق و صبوری و حرفه ای بودنشون همیشه منو علاقمند به ادامه کلاس کرده .در کل عالی هستن

مهسا فکوری1401/7/10

5

ارغوان جان یکی از بهترین هایی هست که در راه یادگیری زبان فرانسه باهاش آشنا شدم‌ بسیار صبور هستن و مطالب رو خیلی روان و عالی تدریس و به زبان آموز تفهیم میکنن .

فریماه قربانی1401/7/17

5

من نزدیک دو سال هست که از روی علاقه یادگیری فرانسه رو شروع کردم و از ابتدا با استاد ارغوان کلاس خصوصی داشتم. تقریبا اواسط level A2 هستم. چیزی که برای من مهمه صحبت کردنه که به نظرم همیشه فضا و اعتماد به نفس صحبت کردن رو حتی تو این سطح سر کلاسای استاد ارغوان داشتم. من تو روند یادگیریم سرکلاس آرامش دارم و از اشتباه یا فراموش کردن استرس ندارم. این نکته ایه که باعث شده حتی تو شلوغ ترین تایم های کاریم هم ارتباط خودم رو با فرانسه حفظ کنم و کلاس هام رو داشته باشم. کلاس های ایشون اصلا حاشیه نداره و کاملا متمرکز روی مطالب کتاب و مباحث مربوط ه. خیلی منعطف هستن. شاید اگر هر کسی جز ایشون استاد من بودن، چاره ای نداشتم جز اینکه کلاس هامو رها کنم و ادامه ندم.

آ.علایی1401/8/18

5

من علایی هستم و در کلاسهای سطح A1 وA2 -شرکت کردم و خانم ارغوان استاد من بودند . من بسیار خرسند هستم که ایشون استاد من بودند و خیلی از روش ایشون راضی بودم .امیدوارم همیشه موفق باشند.

ا. نادری1401/8/18

5

سلام . من اوا هستم و در سطوح A1 و A2 خانم ارغوان استاد من بودند. از روش تدریس ایشون و اخلاق خانم ارغوان بسیار راضی بودم . در کلاس درس ایشون اصلا استرس نداشتم و از ایشون بسیار ممنونم.

دنیا زواره1401/9/2

5

استاد ارغوان بی‌نهایت باحوصله و صبور هستند. نحوه ی تدریس ایشان به نحوه ای ست که دریافت و درک مطلب را بسیار ساده می‌کند. خیلی خوشحالم که این شانس را داشتم در کلاس چنین استاد مهربان و با سوادی حضور داشته باشم.

بهار سعادت مهر1401/9/4

5

استاد زهرا ارغوان از نظر من همه پارامتر های یک معلم برای آموزش زبان رو دارن، مهم تر از همه اینکه خیلی منظم کلاس رو مدیریت میکنند، تدریسشون بسیار قابل فهم و به هیچ عنوان خسته کننده و گیج کننده نیست و بهت این اعتماد به نفس رو میده که در هر سطحی که هستی راحت بتونی صحبت کنی. خلاصه اینکه کلاسشون یک تایم مفید و پرانرژی برای یادگیری فرانسه است.

Marzieh naderi1401/9/4

5

خانم ارغوان عزیز بی شک یکی از بهترین ها در امر آموزش با تدریس خوب و روان و بسیار صبور .من از بودنم در این مجموعه دوست‌داشتنی بسیار خوشحالم ممنون ازتون خانم ارغوان عزیز و مهربون

پرنیا عابدی1401/9/5

5

شیوه ی تدریس استاد ارغوان بسیار عالی هست و این ترم چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتم. همه چیز رو با حوصله و با جزئیات توضیح میدن جوری که همه متوجه میشن و در عین حال کلاس اصلن خسته کننده نیست. همچنین مطالبی که در کنار مطالب خود کلاس برامون میفرستن بسیار آموزنده و کمک کننده ست.

مریم علی‌نیا1401/9/5

5

خانم ارغوان عزیز از معلمان خوب مدرسه نزدیکتر هستند خیلی خوشوقت بودم که ترم A1-2 رو با ایشون گذروندم. چیزی که خیلی دوست داشتم در این کلاس مدیریت زمان و پرسش از تک تک زبان آموزان بود. ممنونم

فریبا میرزایی1401/9/6

5

خوشحالم از اینکه در خدمت ایشون بودم ، بسیار خوب بود ، به من کمک زیادی شد خوشحالم که در سطح جمع بندی a1 با ایشون خواهم بود

سپیده بائوج لاهوتی1401/9/7

5

استاد ارغوان واقعا صبور و مهربون هستن . سطح دانش من در کلاس ایشون واقعا پیشرفت کرد. نکته به نکته تمام مطالب کتاب و تدریس میکنند.

غزل شریعت خواه1401/9/15

5

سلام. من سطح a2.1 رو با ایشون گذروندم و بسیااار معلم خوبی بودند من مثلشون جایی ندیدم. بسیارر با صبر و حوصله و کامل مطالب رو توضیح میدن و سر کلاسشون اصلا استرس نداریم و جو خیلی آروم و دوستانه ای تو کلاس برقراره❤️❤️

زهرا ادیب1401/9/21

5

خانم ارغوان از بهترین اساتید نزدیکتره. صبور و خوش اخلاق و دانش عالی

سمانه نقنه1401/9/21

5

با سلام، خانم ارغوان عزیز استاد بسیار باشخصیتی هستن که در تمامی کلاسهاشون روی تمام مطالب تسلط و تمرکز کافی رو دارن و اونهارو با دقت و حوصله به بچه ها انتقال میدن. موفق باشید خانم ارغوان عزیز❤️

بهار سعادت مهر1401/9/21

5

استاد زهرا ارغوان از نظر من همه پارامتر های یک معلم برای آموزش زبان رو دارن، مهم تر از همه اینکه خیلی منظم کلاس رو مدیریت میکنند، تدریسشون بسیار قابل فهم و به هیچ عنوان خسته کننده و گیج کننده نیست و بهت این اعتماد به نفس رو میده که در هر سطحی که هستی راحت بتونی صحبت کنی. خلاصه اینکه کلاسشون یک تایم مفید و پرانرژی برای یادگیری فرانسه است.

دنیا دغلاوی1401/9/21

5

استاد ارغوان هر جلسه درس های جلسات قبل رو مرور میکنن و پرسش و پاسخ انجام میدن. حتما حواسشون هست که همه در تمام بحث ها شرکت بکنن. از هیچ مبحث و سوالی به راحتی رد نمیشن و با صبر و حوصله کامل پاسخ میدن. فیدبک های به جا و مناسب میدن به بچه ها. من کلاسشون رو خیلی دوست داشتم و خوشحالم که تونستم با ایشون کلاس بردارم.

سهراب اشرفی1401/9/21

5

ایشان معلمی خوش برخورد ودر عین حال متعهد به زمان کلاس وهمچنین بسیار توانا در بیان مطالب هستند.

فاطمه فتحی1401/9/21

5

خانم ارغوان خیلی منظم و باحوصله تمام بخش‌های کتاب رو کامل کار کردند و هر جا هم از گذشته مشکل داشتیم برامون توضیح می‌دادن. یه چیزی هم که به نظر من خیلی خوب بود این بود که اگه سؤالی برامون پیش میومد که هنوز گرامر یا نکته‌ش رو نخونده بودیم جوابشو توضیح می‌دادن و نمی‌ذاشتن سؤال تو ذهنت بمونه تا بعداً به اون درس برسی. من واقعاً دلم نمیومد هیچ کدوم از کلاسهاشون رو از دست بدم. امیدوارم ترم‌های بعد بازم باهاشون کلاس داشته باشیم :)

حدیثه ظهیرالدینی1401/9/21

5

خیلی عالی ممنونم از خانم ارغوان عزیز برای صبوری شون با شرایط موجود و اختلالات اینترنت خسته نباشید کلاس فوق العاده ای بود

احمد همتی1401/9/21

5

ارایه دقیق و منظم مطالب به همراه انجام فعالیتهای کلاسی و گروهی عالی و همچنین دادن تکالیف به دانشجوها حضور به موقع و قدرت بیان عالی مطالب

مونا خاکفرجی1401/9/21

5

با تشکر فراوان از مجموعه نزدیکتر ،استاد ارغوان کلاس عالی داشتن خیلی خیلی از ایشان سپاسگزارم که با بردباری در کلاس آموزش می دهند و همچنین ترم پر باری داشتیم 🙏🏻🙏🏻

navid abdollahi1401/9/22

5

وقت همگی بخیر. کلاس بی نظیر با صبر و حوصله ی مثال زدنی استاد ارغوان.ممنون و تشکر فراوان از استاد عزیز و بچهای مدرسه نزدیکتر شیم که این امکانات و این کلاس ها رو در اختیار ما قرار میدن.

مژده دربندی زاده1401/9/22

5

انصافا استاد عالیه 👏❤ من قبلا A1 رو جای دیگه ای خونده بودم ولی تو این دوره جمع بندی بیشتر از اون یه کتابی که خوندم مطلب یاد گرفتم😁😂❤

negin mobasheri1401/9/22

5

کلاس های خانم ارغوان از نظر علمی بسیار عالی بودند. توضیحات درس ها کامل گفته می شد و تمرین های صحبت کردن و شنیداری با جدیت پیگیری می شدند.

مریم شکری1401/10/3

5

من کارگاه تلفظ و روخوانی زهرا ارغوان عزیز رو شرکت کردم. خیلی کارگاه مفید و پرباری بود و بسیاااااااار یاد گرفتم ازش. من به عنوان یه زبان آموز همیشه در رابطه با خوندن و تلفظ کلمات فرانسوی مشکل داشتم و خوشبختانه این کارگاه تونست خیلی چیزا رو برام روشن کنه و قطعاً از این به بعد نحوه ی خوانش کلمه ها برام آشناتره چون اصول و قواعد تلفظ رو خیلی منظم و طبقه بندی شده یاد گرفتم و از این به بعد فرانسوی رو با اعتماد به نفس بیشتری می خونم... ممنونم از نزدیکتر و از زهرا ارغوان عزیز به خاطر این کارگاه مفید و جذاب.

fateme b1401/10/4

5

این اولین کلاس من بود چون تا حالا self study فرانسه میخوندم. فکر نمیکردم که انقدررر این کلاس برام مفید باشه. تدریس و توضیحات خانم ارغوان واقعا عالی بود, کاملا واضح و دقیق و با مثال های ساده توضیح میدادن و اینکه پایان هر قسمت از خودمون سوال میپرسیدن باعث میشد که همه ی اشکالات برطرف بشه. در کل خیلیی از کلاس راضی بودم ، از این بهتر نمیشد🙏🏻

محسن توکلی1401/10/4

5

بسیار مفید و عالی مرسی از خانوم ارغوان برای دقت و سواد بالایی که ارایه میدهند

ماندانا ماه گلی1401/10/6

5

سلام من ماندانا هستم و در کارگاه و روخوانی خانم ارغوان شرکت داشتم. بسیار عالی و زیبا همه نکات لازم رو تدریس کردند و من هم از تدریس و سواد ایشون لذت فراوان بردم.ممنون که اینقدر درجه یک هستین.

ثمین نیلی1401/10/7

5

بسیار کارگاه خوبی بود. تمام نکات به درستی گفته شد.

سروش اسفهبدی1401/10/8

5

خانم ارغوان استادی صبور مسلط و مهربان هستند و از همه مهم تر تکنیک تدریس رو بلداند. یه خصیصه بزرگ ایشون اینه که خارج از تایم کلاس بدون هیچ انتظاری پشتیبان بچه ها هستند و ادم با روی باز میتونه هر سوالی داره بپرسه. آرزوی سلامتی دارم براشون.

Mojdeh Rafati1401/10/16

5

باتجربه و پرانگیزه

شیما فرح بخش1401/10/25

5

آرامش استاد در تدریس و صمیمیتشون در کلاس باعث کاهش استرس زبان آموز میشود. کاملا مسلط هستند. جمعیت کلاس زیاد هست و این مساله مدیریت آنلاین کلاس رو دشوار میکنه ولی خانم ارغوان در این زمینه هم موفق بودند

آناهیتا بابان1401/11/6

5

طبق زمانبندی برگزار شد و مطالب خوبی ارائه شد. با تشکر

Abtin Manousi1401/11/11

5

کلاس های خصوصی با خانم ارغوان عالی هستن. وقت کلاس بصورت بهینه استفاده میشه و دانش اموز بدون ترس از اشتباه گفتن تشویق به صحبت کردن میشه.

دنیا زواره1401/11/17

5

کلاس فوق العاده با استادی باحوصله و دقیق

فهیمه کاظمی1401/11/17

5

باسلام من هم کلاس خصوصی و هم کلاس فشرده با خانم ارغوان گرفتم به پیشنهاد ایشون به علت کمبود وقت وصرفه جویی در هزینه،کلاس فشرده رو باایشون ادامه میدم فوق العاده پرانرژی هستن،بااین که تایم کلاس طولانیه اما مطالب رو به طور کامل و باحوصله توضیح میدن.کاملا به مبحث مسلط هستن و سوالات فراتراز سطح درس رو به خوبی پاسخ میدن.تمرینات خارج از کلاسی که میدن کاربردی و به فهم درس بسیار کمک میکنه.خیلی ازایشون و موسسه خوبتون ممنونیم بابت زحماتتون،🌹🙏

مهدیه شریف1401/11/17

5

اگر قصد مطالعه‌ی جدی و با جزییات و بدون حاشیه‌ی فرانسه در جوی دوستانه دارید کلاس ارغوان جان را پیشنهاد می کنم

مهشید عمادی1401/12/3

3

کلاس خوب بود. ولی میتونست بهتر هم باشه

روژان نیکنام1401/12/3

5

من چند سال پیش با ارغوان جون کلاس داشتم و الان خیلی خوشحال شدم که اسمش رو اینجا دیدم . کلاس های فرانسه با ارغوان ، از بهترین کلاسهایی بوده که تا الان گذروندم . بسیار دقیق تدریس میکنه و جو کلاس دوستانه پیش میره و همیشه سعی میکنه از منابع به روز برای آموزش استفاده کنه . سرکلاس بدون ترس و نگرانی همه مشارکت و صحبت میکنن . امیدوارم ترم بهار کلاس مناسب سطح من با ارغوان برگزار بشه و باز هم با هم کلاس داشته باشیم .

مهدیه شریف1401/12/3

5

اگر آموزش فرانسه برایتان کاری جدی است و به استاد دقیق و پیگیر نیاز دارید، ارغوان جان یکی از بهترین هاست !

سمانه نقنه1401/12/5

5

با سلام خانم ارغوان باهاشون دو ترم کلاس ترمیک داشتم و بسیار راضی بودم،تمرین هایی که برای بچه ها میفرستن و تلاشی که برای یادگیری بچه ها میکنن واقعا قابل تحسینِ. ممنون ازشون 🌷

سمانه نقنه1401/12/5

5

با سلام خانم ارغوان استادی بسیار توانمندن و اگر در سطحی که مدنظرتون هست کلاسی ارائه دادن بی معطلی حتما ثبت نام کنید چون پشیمون نمیشید. 🌷

فاطمه فتحی1401/12/5

5

ترم دومی بود که با خانوم ارغوان عزیز کلاس داشتیم. من واقعا کلاسهاشون رو دوست دارم و از لحظه لحظه‌ش یاد می‌گیرم. صبور و دلسوز و خوش‌اخلاقن، قدرت بیان عالی دارن و می‌دونن چطور یه مبحث رو درس بدن، کلاس رو خیلی خیلی خوب مدیریت می‌کنن و از همه می‌خوان و فرصت میدن که سر کلاسشون حرف بزنن. تمرین‌های خلاقانه‌ای هم که بهمون میدن باعث میشه انگیزه‌مون برای انجام و حتی تصحیحش زیاد باشه. امیدوارم خوش‌شانس باشیم و بازم باهاشون کلاس داشته باشیم..

دنیا زواره1401/12/5

5

استاد ارغوان با صبر و حوصله مبحث رو پیش میبرن. نکته ای جا نمیمونه و شرکت تمام اعضا در بحث‌ها از واجباته. چیزی که بیشتر از همه در مورد کلاسشون دوست دارم،تدریس طبقه بندی شده و منظمشونه که هرجا لازم باشه با مقایسه های مختلفی که بین مباحث انجام میدن،مطلب رو حلّاجی میکنن.خوشحالم که شانس حضور در کلاسشون رو داشتم.

شیما فرح بخش1401/12/6

5

سلام من شیما هستم. 2 ترم با خانم اغوان داشتم. مدیریت زمان و به مشارکت گرفتن زبان آموزان حتی در کلاسهای پرجمعیت از تواناییهای بارز خانم ارغوان هست بعلاوه در تدریس و مدیریت کلاس آرامش خاصی دارن که برای من مطلوب بود.

شیما فرح بخش1401/12/6

5

مدیریت زمان و محتوای آموزشی در مشارکت زبان آموزان حتی در کلاسهای پرجمعیت. دارای آرامش خاص و صمیمیت در تدریس. تسلط بر محتوا

فهیمه کاظمی1401/12/7

5

سلام من ترمa2_2رو با خانم ارغوان میگذرونم.ایشون استاد باسابقه ای هستن ونقطه ضعفی کلاس ایشون برای من نداره.باکلاسای ایشون، سبک تدیس، فعالیت هایی که داخل و خارج از کلاس به بچه ها میدن،فوق العاده احساس راحتی دارم به یادگیری مطالب برای من خیلی کمک میکنه.باآرامش و حوصله درس میدن،من ترم های قبل هم باایشون کلاس خصوصی وگروهی داشتم هردو عالی بودن تابه اینجاامیدوارم برای ترم آینده هم همچنان ایشون استادمون باشن.ممنون از زحمات استادوموسسه خوب نزدیکتر.

nazanin khajavi1401/12/7

5

من از استاد راضی بودم. خود بچه ها یه مقدار هم سطح نبودن واسه همین 2 ساعت کلاس برای من یکم حوصله سربر میشد. ولی استاد خوب بودن.

طناز شیرازی1401/12/8

5

من همیشه زبان خوندن برام یک بخش سنگین دوست نداشتنی! بود . حالت رقابت و نمره و اضطراب بی جهتی که مثل مدرسه و کنکور از معلم ها و موسسه ها میگرفتم برام زبان خوندن ( فرانسه / انگلیسی ) را به یک انجام وظیفه در جهت کارهام تبدیل کرده بود. الان اینجا در سطح A2-1 با کلاس خانم ارغوان شروع کردم و واقعا می تونم بگم برای اولین بار تو زندگیم برای کلاس های زبانم ذوق دارم. فضای کلاس ؛ تعامل ؛ دوستی ها و برخورد و نوع تدریس خانم ارغوان و سیاست نزدیکتر من را برای اولین بار به سمت زبان خوندن سوق داده. برای من دقیقا همون چیزی هست که دوست دارم مرسی :)

سپیده عباسی1401/12/9

5

بسیار استاد خوش برخورد و با دانشی هستن ایشون و تجربه خیلی خوبی بود برای من کارگاهشون

Sara espahbodi1401/12/10

5

استاد ارغوان بسیار خوشرو، پر انرژی با روش تدریس عالی که انگیزه یادگیری رو در زبان آموزان بالا می برند ، تجربه خیلی خوبی بود، امیدوارم شرایط موسسه به گونه ای باشد که در ترم های بعدی هم افتخار شاگردیشان را داشته باشم، با تشکر از مدیریت محترم آموزشگاه جناب استادشالچی

سپیده بائوج لاهوتی1401/12/13

5

از استاد ارغوان بسیار یادگرفتم و اصلا دلم نمیخواد ترم های بعد استاد تغییر کند حس همدلی و آموزش نکته به نکته و استفاده از ابزار های متفاوت برای آموزش اصلا کلاس ها را خسته کننده نمیکند .

Faezeh rahmani1401/12/14

5

عالی بود کلاس استاد ارغوان .استاد مهربون و فعال .و تکالیف خارج از کلاس هم ک میدادن خیلی خوب بود.ایشالا ک ترمای بعدم بتونیم با ایشون کلاس برداریم.

Faezeh rahmani1401/12/14

5

خیلی عالی بود واقعا من خیلی چیزایی ک استاد ارغوان گفت رو اصلا بلد نبودم.ممنون بابت این جلسه

حدیثه ظهیرالدینی1401/12/15

5

سلام واقعا خانم ارغوان عالی هستن از همه نظر صبرو اخلاق و حرفه ای تدریس کردن ممنونم که وقت گذاشتید برامون خانم ارغوان ❤️

سهراب اشرفی1401/12/15

5

کلاس این استاد به نظر من خیلی خوب و موثر برای یادگیری فرانسه است. تنها چیزی که به نظر من باید در ان تجدید نظر شود کتابی است که تدریس می شود. کتابهای بهتری برای تدریس دراین سطح هست که پیشنهاد میشود از انها استفاده شود.

احمد همتی1401/12/16

5

بسیار عالی هستن ایشون

پارمیدا پاک سرشت1401/12/17

5

خانم ارغوان یکی از بهترین استاد هایی هستن که داشتم. ایشون خیلی با حوصله تدریس میکنن و نحوه توضیح دادنشون عالیه. محتوای خارج کتاب هم زیاد کار میکنن که یکی از نقاط قوت کلاسشون هست. فضای کلاس اصلا خسته کننده نیست و همه فرصت مافی برای شرکت در تمام بحث ها رو دارن. خودشون هم خیلی مهربون و دوست داشتنی هستن.

مژده دربندی زاده1401/12/17

5

بسیار خوش اخلاق، بسییییییییار صبور، بسیار پیگیر اینکه ما یاد گرفته باشیم، بسیار خلاق. واقعا خوشحالم که چنین استادی دارم. منتظرم زودتر برسم A2-3 😈 به معنای واقعی کلمه روی انگیزه من برای یادگرفتن زبان فرانسه تاثیر گذاشت استاد. واقعا دوسش دارم، دلم میخواد از نزدیک ببینمش ❤️

محسن محسنی خالصی1401/12/18

5

class khali khoobi bood. mamanoon az zahamat va pshtekare ostad

غزل شریعت خواه1401/12/18

5

عالی هستن. هرچی بگم کم گفتم. هر ۴ مهارت رو به خوبی با شما کار میکنن و سر کلاس هم فضا کامل فرانسویه. طوری که از صحبت های استاد به طور جداگونه هم کلی میشه نکته یاد گرفت😊

زهرا سهی1401/12/21

5

با سلام و عرض ادب ما ترم خیلی خوبی را با خانم ارغوان گذروندیم.و با اینکه جمعیت کلاس بالا بود ولی خانم ارغوان روی هر مبحث به اندازه کافی وقت می گذاشتند و به همه فرصت اشتراک گذاری ایده هاشونا می دادن.ممنون از خانم ارغوان و نزدیکتر

صبا حسین زاده1401/12/22

5

به شدت کلاس منظم و مفید بود . امیدوارم باز هم در ترم های آینده با ایشون کلاس داشته باشیم

باربد مسلمی1402/1/3

5

خیلی تاثیر مثبتی برای من داشت امیدوارم کارگاه های بیشتری برگذار بشه در موسسه

Golsa Mavaniehei1402/1/7

5

باسلام،استاد ارغوان بسیار مسلط و عالی هستند.ممنون از تمامی زحمات ایشان

باربد مسلمی1402/1/7

5

باسلام و خسته نباشید بسیار سپاسگذارم که این دوره رو در نوروز تدارک دیدید. من متاسفانه به دلیل تداخل زمانی نمیتونستم در کلاسهای مکالمه شرکت کنم و بهش نیاز داشتم. اما با دوره‌ی نوروز مشکل من حل شد و خدا رو شکر با یکی از بهترین استادهای مدرسه این دوره رو گذروندم.

مژده دربندی زاده1402/1/10

5

استاد ارغوان بسیار باحوصله هستن. بهترین چیزی که من در تدریس ایشون دیدم اینه که زبان اموز رو مجبور میکنن صحبت کنه و وقتی یه چیزی رو توضیح میدن، سعی میکنن به هر نحوی شده زبان اموز سر کلاس متوجه بشه و با پرسیدن یه عالمه سوال بعد تدریس مطمئن میشن که زبان اموز یاد گرفته یا نه. بنظرم مشکلی تو تدریسشون نیست. خوشحالم که باهاشون چند تا کلاس داشتم و امیدوارم تو سطحای بالاتر هم باهاشون کلاس داشته باشم.

Marzieh naderi1402/1/11

5

کلاس مکالمه ایام نوروز با استاد ارغوان عزیز کلاسی بسیار مفید و فعال و در پیشبرد مکالمه موثر بود .استاد ارغوان عزیز هم بسیار صبور و با مدیریت عالی و تدریس خوبشون و مکالمه محور روزهای پر باری را برای من رقم زدن و تجربه عالی و خوبی بود ممنون از توجه و حساسیت زیادشون در امر یادگیری .ایشالله این کلاسهای مکالمه همواره ادامه داشته باشد .و ممنون از استاد شالچی عزیز که بی شک همه ابن دستاوردها با مدیریت و دلسوزی خوبشون محقق میشه 😘😘🙏🙏🙏

امل محمديان1402/1/13

5

سلام من با ارغوان کلاس مکالمه نوروز داشتم و کلاسی به شدت عالی بود من به شخصه خیلی راضی بودم هم مکالمه و گرامر کار شد و همزمان کتاب ورژین اوریجینال هم دوره کردم

مریم دهقانیان1402/1/13

5

کلاس بسیار عالی بود و متریال مورد استفاده نیز جذاب و طبقه بندی شده بود.

هدا صفایی1402/2/17

5

خیلی سر وقت، با حوصله و مهربون هستن و ازشون راضی هستم

مریم سرابی داریان1402/2/20

5

در حال گذراندن دوره مقدماتی فرانسه با سرکار خانم زهرا ارغوان هستم. علاوه بر خوشرو بودن بسیار با حوصله هم تدریس می نمایند. از روش تدریس ایشان راضی هستم و حتما برای جلسات بیشتر ایشان را به عنوان معلم خصوصی انتخاب می کنم.

سمانه نقنه1402/3/19

5

با سلام، در مورد خانم ارغوان عرضم خدمت دوستان که ایشون از لحاظ علم زبان فرانسه و شیوه تدریس و انتقال اطلاعات جزء یکی از بهترین اساتید نزدیکتر هستن.بخام جزئیاتش رو بگم که دوستان بهتر بتونن انتخاب کنن، نسبت به آموزش واقعا احساس مسئولیتی فراتر از آنچه که باید دارن و تمرینهایی فراتر از کتاب رو با بچه ها کار میکنن و تا مطلبی رو بچه ها متوجه نشن به راحتی از روش نمیگذرن،خوش اخلاقی و مدیریت کلاسشون هم جزء یکی دیگه از نکات مثبت ایشون هست. امیدوارم بتونم ترم های دیگه هم ببینمشون❤️

دنیا زواره1402/3/19

5

تدریس استاد ارغوان دقیق و دسته‌بندی شده ست و یک نظم ذهنی برای زبان آموز ایجاد میکنه. جو کلاس دوستانه ست و برای همه فرصت صحبت کردن وجود داره. از صبوری و حوصله شون بی‌نهایت ممنونم

mona ahmadzadeh1402/3/19

5

استاد ارغوان بهترین معلم فرانسویه که میشناسم .حتما توصیه می کنم که فرصت داشتن کلاس باهاشون رو از دست ندین

علی ایمانی1402/3/21

5

من چندبار معلم فرانسه عوض کرده بودم و در هیچ کلاسی نتونسته بودم با زبان فرانسه ارتباط برقرار کنم و علاقمند به این زبان بشم . خوشبختانه از زمانی که با خانم ارغوان کلاس داشتم همه چیز تغییر کرد و من تونستم یک کلاس بی نظیر رو با بهترین معلم داشته باشم . ایشون هم به من کمک کردن در یادگیری و هم انگیزه میدادن و باعث شدن من به بهترین شکل کلاسها رو دنبال کنم و بعد از 2 سال کلاس خصوصی ، پیشنهاد دادن که در کلاس گروهی نزدیکتر شرکت کنم. امیدوارم در ادامه هم بتونم باهاشون کلاس داشته باشم . مچکرم از خانم ارغوان عزیز

فهیمه کاظمی1402/3/21

5

تدریس استاد مثل همیشه عالی بود،از فعالیت های خارج از کتاب مثل بازی و پادکست برای یاد گیری بهتر مطالب استفاده میکنن.باحوصله هستن.کلاسشون خسته کننده نیست .ممنون از زحمات شمااستاد عزیزم وموسسه خوب نزدیکتر امیدوارم برای ترم آینده بازهم درخدمت ایشون باشیم.و این که امیدوارم ظرفیت کلاس های گروهی کمتر باشه برای ترم های آینده

شیما فرح بخش1402/3/22

5

همراه، مهربان، مسلط به محتوا و دارای فن بیان عالی

سیدپارسا جلالیان1402/3/22

5

تدریس خانم ارغوان بسیار با حوصله و دقیق هستش. ایشون یکی از ویژگی‌های برجستشون این هست که کاملا دانشجو رو درک میکنن و بر اساس توانمندی‌دانشجو و مشکلاتی که ممکن هست داشته باشه براشون توضیح میدن و تا تمامی نکات یک مسئله رو یاد نگرفته باشید چندین بار توضیح میدن که براتون کاملا جا بیفته و برای من به شخصه یک اشتیاق به حضور در کلاس و علاقه برای انجام تکالیف و اعتماد به نفس در صحبت کردن سر کلاس از چیزهای جدیدی بود که ایشون در این مسائل بسیار موثر عمل کردند و همیشه به صورت آنلاین سوالات رو جواب میدن و کمک حال زبان آموزان هستن. 😍

صبا پروانه1402/3/30

5

سلام. من با خانم ارغوان کلاس‌های خصوصی رو شروع کردم. خیلی دقیق تمام جزئیات کتاب رو کار می‌کنن، از کل تایم کلاس یک دقیقه‌اش هم هدر نمی‌ره. من قبل از شروع کلاس‌هام با خانم ارغوان، صحبت کردن در حد یک جمله هم برام سخت بود و کلی مکث می‌کردم، الان بعد از ۵ جلسه کلاس با ایشون، صحبت کردن برام راحت‌تر از قبل شده.

Golsa Khorasani1402/4/1

5

با عرض سلام و خسته نباشید ممنون از اینکه آنقدر حرفه ای هستید و مارو علاقه مند به این زبان کردید با تمام وجودم خوشحالم شما استادم هستید و باهاتون کلی مطلب مفید یاد میگیریم هم درسی هم اخلاقی ♥️🙏🏼

فاطمه فتحی1402/4/1

5

خانم ارغوان بهترینن 😍 برای سومین ترم متوالی باهاشون کلاس داشتیم و چیزای جدید یاد گرفتیم.

فرناز خزاعی1402/4/2

5

من برای اولین بار شروع به خووندن زبان فرانسه کردم و خیلی راضی و خوشحالم که استادم خانم ارغوان هستن. من برای شروع زبان فرانسه خیلی استرس داشت چون قبل از کلاس‌های ایشون اصلا سراغ این زبان نرفته بودم ولی خانم ارغوان با صبوری و روش تدریسشون این نگرانی رو کاملا برطرف کردن و از یادگیری فرانسه واقعا لذت می‌برم. اطمینان دارم زبان فرانسه با کلاس‌های ایشون به خوبی یاد می‌گیرم.

سهراب اشرفی1402/4/6

5

یکی از بهترین کلاسهایی بود که شرکت کردم.

احمد همتی1402/4/13

5

ایشون واقعا عالی هستن

الناز حاتمی1402/5/22

5

بهترین استادی که داشتم . هم صبور هستن و هم پیگیر و تا یاد نگیرید خیالشون راحت نمیشه . حتما پیشنهاد میکنم که باهاشون کلاس بگیرید و از یاد گرفتن فرانسه لذت ببرید

مژده دربندی زاده1402/6/8

5

واقعا استاد عالیه. هم از نظر اخلاق و رفتار هم جدیت تو درس. من که خیلی راضیم از استاد. روند کلاس استاد ارغوان همیشه انسجام داره، استاد میدونه قدم بعدی تو کلاس چی باید باشه و هی معطل نمیمونه که خب حالا رو چی باید کار کنم، از همه وقتمون استفاده میشه و اصلا هدر رفت وقت نداریم تو کلاس استاد ارغوان. واقعا کلاس های پرباریه، امیدوارم ماها هم بیشتر وقت بذاریم که خستگی به تن استادم نمونه. استاد اگه این پیامو میبینی خواستم ازت خیلی تشکر کنم، انگیزه منو برای یادگیری فرانسه چند برابر میکنی با این حجم از روان بودنت تدریست و قشنگ صحبت کردنت.😍

Golsa Mavaniehei1402/6/8

5

استاد ارغوان،بی نظیر در تدریس و اخلاق.ممنون از تمامی زحماتشون

میلاد زاهدیان1402/6/10

5

بسیار حرفه ای و با حوصله تدریس میکنن . ممنونم از ایشان

لاوین رنجبر1402/6/10

5

استاد ارغوان یکی از بهترین اساتید هستن پیش از ایشون من نسبت به کلاس آنلاین نظر مثبتی نداشتم به توصیه دوستانم شرکت کردم و الان واقعا خوشحالم که کلاسشون رو از دست ندادم و رفتم ، با اینکه آنلاین کلاسشون هیچ فرقی با حضوری نداره خیلی خوب با روش های مختلفشون همه مون رو به کار میگیرن و ذهنمون رو درگیر درس میکنن فضا جوریه که همه با نظم توی کلاس مشارکت داریم و کلاس تک بعدی نیست و همینطور کلی رقابت سالم برامون ایجاد میکنن که هم هیجان انگیز و جذابه و هم به یاد گیری و نشستن بهتر مطالب توی ذهنمون کمک میکنه 💚😊

شیما فرح بخش1402/6/11

5

صبور، متین، مسلط به موضوع درس

طناز شیرازی1402/6/11

5

هرجلسه کلاس شبیه به یک دیدار و گپ و گفت دوستانه ست که کلی چیز یاد میگیری و اینکه منتظر روزهای کلاس باشی فک کنم بهترین توضیح خوب بودن فضا / نوع آموزش و استاد عالی باشه

فاطمه فتحی1402/6/12

5

این چهارمین ترم متوالی بود که با خانم ارغوان عزیزم کلاس ترمیک داشتم و واقعااااااااااا همه‌چی عالییییییییی.. نظم و نحوه‌ی مدیریت کلاس، طرز بیان مطالب، وقتی که به هر زبان‌آموز میدن برای اینکه بتونه صحبت کنه یا اشکالاتش رو مطرح کنه، جو دوستانه‌ی کلاس، صبر و حوصله‌شون، دلسوز بودنشون. من خیلی ازشون یاد گرفتم و امیدوارم در ترم‌هاااااااای متوالی بعدی (😋😄) هم باهاشون کلاس داشته باشیم 😍🌸

سحر پدیسار1402/6/14

5

بسیار متعهد باسواد و مهربان بودن من ترجیح میدهم که مجددا با ایشون کلاس داشته باشم

یاس اخوان شریف1402/6/14

5

کلاس با استاد ارغوان یک تجربه عالی بود. اولین ترمی بود که کتاب ادیتو تدریس میشد ولی بااین حال ایشون با تسلط و دانش بسیار مارو راهنمایی کردن.از نکات مثبت کلاسشون ، فرصت صحبت و بالابردن مهارت مکالمه در کلاسشون بود.همچنین تمامی بخش های کتاب کار میشد و هیچ کدوم نادیده گرفته نمیشد. بسیار از حضور در کلاسشون خوشحالم و امیدوارم فرصت مجدد برای یادگیری از ایشون داشته باشم.

مریم دهقانیان1402/6/15

5

خانوم ارغوان بسیار با حوصله تدریس میکنن و گرامرها رو به صورتی کاملا گویا توضیح میدن. در کلاسهاشون مسئولیت پذیری بالایی دارن و مدیریت زمانشون هم در تایم کلاس بسیار خوب هست. منابع خارج از کتاب هم معرفی میکنن که خیلی خوب و مفید هست.

صبا حسین زاده1402/6/15

5

مثل همیشه کلاس عالی بود ❤️

Yeganeh izadifar1402/6/22

5

من تجربه‌ی خیلی خوبی با استاد ارغوان داشتم. ایشون برای شاگرد ها زمان زیادی میزارن و با صبر و حوصله به تمامی مشکلات بچه‌ها رسیدگی میکنند. من از هر دوره و کلاسی که ایشون استادش باشن استقبال میکنم.

مهدخت دارا1402/6/30

5

یکی از بهترین تجربه های من، بودن در کلاس استاد ارغوان بود. تدریسشون کاملا قابل فهم هست و اصلا گیج کننده نیست. واقعا صبور و باحوصله اشکالات رو با مثال رفع میکنند. علاوه بر اینا نظمی که در تدریس داشتن خیلی فوق العاده بود.

حوریه قربانی1402/7/1

5

بسیار عالی فقط دیگه نمیتونید با استادی کلاس بردارید چون هر چه خوبان همه دارند خانم ارغوان یک جا دارند.

Sara espahbodi1402/7/16

5

استاد ارغوان بی نظیرند.براشون ارزوی سلامتی وشادی دارم،به امید اینکه دوباره باهاتون کلاس داشته باشیم.،همه منتظرتونیم استاد،زیاد چشم به راهمون نذارید,❤️

نیوشا نوربهشت1402/7/19

5

من از ارغوان جان خیلی راضی بودم هم به خاطر تدریسشون که همه مطالب را جامع و کامل توضیح میدادن و هم انرژی خوبی که سر کلاس داشتن و با صبر و حوصله برای تک تک زبان آموزان وقت میذاشتن. امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشن.

نیلوفر نیکو1402/8/7

5

من و دوستم اولین تجربه کلاس فرانسه را با خانم ارغوان داشتیم و هردوی ما بسیار راضی هستیم. ایشون هم از نظر آموزشی عالی هستند هم وقت شناس هستند. و کلا ما تجربه یادگیری خوبی با ایشون داشتیم .

فاطمه فتحی1402/9/5

5

ممنونم خانم ارغوان عزیزم به خاطر همه‌ی زحماتتون ❤️❤️❤️

مهتاب محمودی1402/9/6

5

بهترین استاد هستند خانم ارغوان 🤍مدیریت کلاس و جدی بودن باعث بازدهی بالا کلاس میشه

مهتاب محمودی1402/9/6

5

بهترین کلاسی بود که در نزدیکتر داشتم با استاد ارغوان دوست داشتنی

محمدامین اعلمی1402/9/7

5

من با ارغوان کلاس A21 A22 داشتم. ارغوان خیلییی خوش انرژیه. یکی از بهترین استادهایی که من تا به حال باهاش کلاس داشتم ارغوانه. خیلی جو کلاس رو دوستانه نگه میداره. در کنار جدیت و نظم متداول که برای یاد گرفتن مطالب ضروری ان توی کلاس جو رو جورین نگه میداری که اصلا خسته کننده نمیشه. دو ساعت کلاس ارغوان = 15 دقیقه ی کلاس استادای دیگه :)) خلاصه خیلی عالیه حتما حتما حتما توصیه میکنم.

ثریا انوری1402/9/7

5

استاد ارغوان فوق العاده صبور، مهربون، و باسواد هستن بسیار روی مهارت صحبت کردن کار میکنن توی کلاس حتی تایم خارج از کلاس پاسخ سوالاتمون رو با دقت و حوصله زیاد میدن مطالب خارج از کتاب برامون میفرستن تا بیشتر درگیر فرانسه باشیم من خیلی لذت بردم از کلاسشون و خیلی زیاد توصیه میکنم

فهیمه کاظمی1402/9/8

5

بسیار باحوصله هستن زمان میزارن برای آموزش و توضیح مطالب از پادکست و فیلم و بازی برای یاد گیری بهتر مطالب استفاده میکنن،من باهاشون تقریبا از اول، پروسه یادگیری زبان رو شروع کردم خیلی از دانسته هام رو به آموزش خوب ایشون مدیونم

shima nikjou1402/9/8

5

خانم ارغوان استاد بسیار مهربان ،دلسوز ،با برنامه و منظم هستند همراه با یک لبخند زیبا که همیشه روی لب دارند و صدای آرام و مهربان و پر از انرژی در آموزش…در کلاس ایشون همه دوست دارند فعالیت کنند و ایشون این اجازه و اعتماد به نفس رو به همه بچه ها میدن .گرامر درس‌ها به شیرینی در کلاس خانم ارغوان آموزش داده میشه همه برای مکالمه از هم پیشی میگیرند و این به نظر من نشانه یک استاد پویا و خلاق هست .

آیدا قنبری1402/9/8

5

استاد بی نظیرند قواعد رو تک ب تک میگن وخیلی دلسوزانه تدریس میکنن معلوماتی ک درکلاس استاد ارغوان به دست آوردم در ترم قبلی ب دست نیاورده بودم،جو کلاس فوق العاده خوبه ودوستانه است. من بااستاد ارغوان عاشق زبان فرانسه شدم،یک دنیاممنونم ازایشون♥️🙏

امیر شریف1402/9/8

5

سلام و عرض ادب در مورد نقاط قوت و مثبت استاد ارغوان میتوانم به موارد ذیل اشاره کنم. 1- با حوصله و با دقت تمام پاسخ تمرینات داخل کتاب و یا سوالات مرتبط بچه ها را میدهند. حتی اگر صحیح نباشد و نهایتا سعی می کنند خورد خورد موارد لازمه را به مخاطب خود گوشزد نمایند. 2- مطلب یا موضوعی اگر احساس شود نیاز به تکرار دارد تکرار می کنند حتی اگر مربوط به سطوح پایین تر بوده باشد که شخصا برای من بسیار ارشمند است 3-تسلط کامل بر متون و جزییات کتاب Edito و متون خارج از سیلابس 4- پر انرژی ، مثبت و دارای روابط عمومی قوی در ضمن موردی بود که شخصا دوست دارم به عنوان پیشنهادی در جهت پیشبرد و موفقیت هر چه بیشتر سرکار خانم ارغوان اشاره کنم شخصا من دوست دارم استاد ارغوان پس از پایان صحبتم به خصوص منولوگ ها مواردی را که من به صورت اشکال گرامری و یا تلفظی داشته ام به من گوشزد نماید و یا نوت برداری نمایند و به من بازگو و یا ارسال نمایند بنظرم این باعث می شود که در مراحل بعد و بالاتر این مطلب نادرست را حداقل کم و نهایتا حذف کنم و نهایتا در مکالمات آتی تکرار نکنم چون به نظرم این زیبا نیست که شخصا من در لول های بالا باشیم ولی مواردی حتی ساده برای ما به غلط جا افتاده باشد. (خصوصا از لول a2 به بعد) شخصا دوست دارم سرکار خانم ارغوان حداقل شخص خود من را تصحیح نماید چرا که بعضا شاید کسی از بچه ها اصلاح بدین روش را نپسندد. بینهایت ممنون از بابت تمامی تلاش های تیم نزدیک تر و سرکار خانم ارغوان. موفق و پیروزی هر چه بیشتر را برای شما آرزومندم امیر شریف

حورا ذبیحی1402/9/9

5

اولین تجربه من از حضور در کلاس های انلاین موسسه نزدیکتر در سطح A2 وبه صورت فشرده که با همراهی استاد ارغوان عزیز و توانا و پرسواد بسیار دلنشین و ترغیب کننده در حال گذر است. کلاسی پرفعالیت و جذاب که با وجود تمامی سختی ها در فراگیری همراه شده با فضایی گرم و صمیمی به دور از ترس و هرگونه قضاوت که همه ی اینها فقط به توانایی و قدرت مدیریتی و فن بیان شیوا و .. استاد ارغوان عزیز برمیگرده که برای من به نوبه خود واقعا باعث ایجاد اعتماد به نفس، پویایی و تلاش و تکاپو شده ، صمیمانه و قلبا از زحمات بی دریغ و دوستانه ایشون سپاس گزارم و امید به اینکه همچنان بتوانم در مسیر یادگیری از سواد ایشون بهره ببرم. حورا استراسبورگ فرانسه

حسین باصیری1402/9/9

5

استاد کاملا با برنامه پیش میرن که بسته به اون سطح کلاس تمامی مطالب رو آموزش بدن نحوه ی درس دادن استاد هم بسیار عالی است

Samira Ayoubi1402/9/9

5

در ارائه مطالب و انتقال مفاهیم بسیار توانا هستند و با مرور کوتاهی از گرامر قبل گرامر جدید را آموزش می‌دهند و یا اینکه با مفاهیم ساده‌تر و جزئی‌تر به کل مطلب بزرگتر می‌رسند و این بسیار قابل تقدیر هست. با اینکه کلاس عمومی نسبتا جمعیت بالایی دارد ولی به تمام دانش‌اموزان تا جایی که داوطلب وجود داشت زمان صحبت کردن داده می‌شد. با وجودی که کلاس آنلاین بود ولی حتی فعالیت‌های گروهی داشتیم و به گروه‌ها سر می‌زدند و آنها را چک می‌کردند. به تکالیف نوشتاری اهمیت می‌دادند و آنها را هم تصحیح کردند. از نظر شخصیتی هم بسیار صبور بودند و در جای خود هم شوخی و خنده در کلاس بود. تجربه بسیار لذت‌بخشی بود یادگیری فرانسه در کنارشون.

دلارام فرجی1402/9/9

5

یک سال وقفه افتاد از خوندن سطح A1 تا A2 و اکثریت مباحث فراموش کرده بودم و مدام فکرم درگیر بود که بتونم استاد خوبی انتخاب کنم که هم جبران این دوری از فرانسه رو داشته باشه برام هم بتونم مطالب جدید یاد بگیرم ، که خوشبختانه استاد ارغوان بهترین گزینه و عاقلانه ترین انتخابم بود و خوشحالم تونستم شروع سطح A2 به بهترین شکل بگذرونم ، تسلط روی تدریس و ارامشی که دارن مشوق دوباره من بود که با شوق بیشتری فرانسه بخونم .

سعیده یساری زارع1402/9/10

5

اینکه هر بخشی رو کامل و خیلی دقیق و با جزییات تدریس میکنند یکی از نقاط قوت استاد هستش در کل خیلی کلاس خوبیه من خیلی برام مهمه استاد تا آخرش یکی باشه ترم بعد همین روز و همین ساعت و همین استاد باشه من ادامه میدم

بهشته احمدی1402/9/10

5

🥰🥰 استاد بسیار با تجربه و صبور ی هستند.

بهشته احمدی1402/9/10

5

😍🥰استاد خلاق و روش تدریس جذابی دارند.

روشا جهانشاهی1402/9/10

5

خیلی عالی من که واقعا چیزای زیادی یاد میگیرم و باعث شدن تا من بتونم سریع جمله درست کنم و این خیلی منو خوشحال میکنه❤️🌺

فاطمه نخستین1402/9/10

5

حضور در کلاس ارغوان از بهترین تجربه‌های زبان‌آموزی من بوده. خیلی مسلط به تدریس هستند و در کنارش باحوصله‌ کلاس رو اداره می‌کنند. مشتاقم که باز هم باهاشون کلاس داشته باشم.

Mehrnoosh Moallemi1402/9/14

5

من کلاس A1.2 رو با ایشون دارم. با توجه به اینکه در این سطح مقدماتی مشکلات بسیاری مخصوصا در تلفظ ها داریم بسیار با صبر و آرامش اشکالات را تصحیح میکنن. سعی میکنن تا جای ممکن فارسی صحبت نکنن که بسیار مورد پسندم بود این روش.

سارا پورابراهیمی1402/9/14

5

خانم ارغوان حین تدریس معلمی بسیار مسئولیت‌پذیر و جدی هستند، به تمام بخش‌های کتاب می‌پردازند و جایی رو از قلم نمی‌اندازند. به خصوص، گرامر رو با حوصله فراوان تدریس می‌کنند و این یکی از نقاط قوت شیوه تدریس ایشونه. منی که در ترم اخیر خیلی فرصت مطالعه فرانسه خارج از زمان کلاس رو نداشتم، خیلی از مطالب مهم رو از طریق توضیحات‌ ایشون بخاطر سپردم.

مهدخت دارا1402/9/15

5

واقعا معرکه‌ان. من خیلی دوستشون دارم و کلی ازشون یاد گرفتم! صبور و باحوصله و خوش‌اخلاق و با سواد. فقط ساعت کلاس مناسب نبود و متاسفانه ساعت‌های ارائه شده برای ترم جدید هم بازم مناسب نیست. اگر امکانش باشه که هر سطح، ساعتهای مختلف ارائه بشه بیشتر میشه استفاده کرد...

آیدا شهباززاده1402/9/19

5

اولين بار هستش كه من تو اكادمي نزديكتر ثبت نام ميكنم.استاد ارغوان عالي بودن و من لذت بردم از كلاسشون.شخصيتشون رو خيلي دوست دارم،به زبان اموزها خيلي كمك ميكنن.خيلي ممنونم ازشون.

امین افضلی پور1402/9/19

5

خانم ارغوان جزو اساتید درجه یک و بسیار با سواد هستند و با حوصله زیاد تمام نکات کتاب و همچنین سوالات رو توضیح و پاسخ میدن. کلاس ایشون برای من تجربه بسیار جذاب و عالی بود. مشتاقم که باز هم فرصتی پیش بیاد تا در کلاس های ایشون شرکت کنم. آرزوی موفقیت برای خانم ارغوان گرامی و بسیار صبور و پر انرژی و عالی

لیلا محرم پور1402/9/24

5

باسلام دوره بسیار مفیدی بود برای من به خاطر تنوع در مطالب و اینکه راحت میتونستم صحبت کنم و تشویق میشدم به حرف زدن.ممنونم از ارغوان درجه یک.

لیلا محرم پور1402/9/24

4

با سلام این کلاس با تنوع زیاد مطالب روبه رو بودیم ولی با تدریس ارغوان فهم مطالب خیلی راحت تره ،کلا راضی هستم هم از اتمسفر کلاس هم از نحوه تدریس .ممنونم ازش.

Afsané Sadéghi1402/9/24

5

سرکار خانم ارغوان خیلی درست و شیوا مفاهیم و قواعد رو توضیح می دادند. خیلی صبور و در آرامش مطالب رو برای زبان آموز تفهیم میکردند. بدون هیچ استرسی درکلاس حضور داشتم حتی بعضی اوقات به خاطر خستگی بعد از کار و یا کسالت هم با اشتیاق کلاس رو شرکت میکردم. در زمان ثبت نام برای دوره بعدی هم ،ایشون با حوصله تمام راهنمایی خوبی به بنده داشتند. امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشند🌹🤲♥️

الهام کرمانی زاده1402/9/25

5

عالی عالی

Zahra Falahnejad1402/10/7

5

استاد ارغوان با محبت ترین و یکی از حرفه ای ترین استادهای این مجموعه هستن و واقعا جوری درس میدن که به عمق جان آدم میشینه و هیچوقت اون درس رو فراموش نمیکنیم. مرسی استاد عزیزم بخاطر تمام خوبی هاتون نسبت به ما که حتی بعد اتمام کلاس ها هم بازم هوای مارو دارید ♥️

Kiana Ramezani1402/11/3

5

باحوصله‌ترین و باسوادترین استاد زبان فرانسه

shima nikjou1402/12/2

5

استاد زهرا ارغوان یکی از بهترین استادانی هستند که من تا به حال داشته ام.بهترین نوع و ساده ترین روش را برای توضیح گرامر انتخاب می‌کنند ،جوری توضیح میدن که همون لحظه وارد ضمیرت میشه و احساس آرامش میکنی .من فکر میکنم ایشون با اون لبخند زیبایی که همیشه روی صورت دارند آرامش را از لحظه شروع کلاس به تمام زبان آموزان هدیه می‌کنند.کلاسها با استاد ارغوان سرزنده،پر از عشق و آرامش هست.

محمدامین اعلمی1402/12/3

5

من با ارغوان کلاس مکالمه a1 داشتم ارغوان خیلی صبوره و میزاره حرف بزنی خیلی هم با سواده و فیدبک میده با اینکه سطح کلاس پایین تر از حد نرمال بود هم همیشه سعی میکرد هر کاری بکنه تا اعضای کلاس به حرف بیان و صحبت کنن واسه همین من به شخصه برای استاد عالی میدم ولی برای کلاسی که توش بودم زیاد بهم خوش نگذشت اگر میخواید مکالمه وردارید حتما برای صحبت کردن باشه .... ممنون

محمدامین اعلمی1402/12/3

5

ادامه سطح a2 با ارغوان یکی از بهترین اتفاقات این ترم بود ارغوان نیاز به توصیف و تعریف نداره همه میدونن خیلی صبوره خیلی با سواده و توی کلاسش خیلی تایم برای حرف زدن میده تایم کلاس رو هم خوب هندل میکنه و خب با اینکه کلاس فشرده ست اون حالت خسته کننده بودن رو نداره قطعا کلاسشو توصیه میکنم

فاطمه فتحی1402/12/3

5

توی کلاس خانوم ارغوان اصلاً خسته نمی‌شی. تمام بخش‌های کتاب رو دقیق کار می‌کنن و نمی‌ذارن نکته‌ای جا بمونه... گرامر رو هم انقدر قشنگ درس میدن که به نظر خیلی آسون میاد و امکان نداره متوجه نشی. بابت همه‌ی چیزایی که ازتون یاد گرفتم ممنونم خانوم ارغوان عزیزم 😍

اویس جمشیدزایی1402/12/3

5

استاد ارغوان جزو بهترین استاد های زبان فرانسه هستند. من کلاس فشرده A2 با ایشون داشتم. یک تجربه خیلی بی نظیر با کلاس ایشون دارم چون استاد ارغوان بسیار پر انرژی، مهربان و خیلی حرفه ای هستند. بسیار خوب و آسون و روان مطالب رو توضیح میدن.

آذر رحیم زاده1402/12/7

5

بسیار مسلط و با انگیزه هستند و همه جوره تشویق به یادگیری میکنن

فهیمه کاظمی1402/12/11

5

مثل همیشه عالی من از اول مسیر زبانم رو با استاد ارغوان شروع کردم و واقعا هم رشد داشتم،فکر میکنم پرورش و آموزش کاریه که ایشون داخلش بسیار مسلط وباتجربه هستن.توانایی مدیریت کلاسشون بسیار عالی،ارائه مطالب بسیار با کیفیت و قابل فهم و روان هستش حتی اگر تعداد نفرات کلاس زیاد باشه،صبورن،باآرامش تدریس میکنن ،علاوه بر تدریس یه حس مراقبت و دلسوزی واین که اهمیت داره براشون زبان آموز مطلب رو خوب یاد بگیره وجود داره که مجموعه اینا برای من مهم بود.هیچ نکته منفی دررابطه باایشون نیست فقط امیدوارم ترم بعد هم باهاشون کلاس داشته باشیم و این که مسئولیت و تعهداتشون که بار روانی و فشار بیشتری براشون داره داخل مجموعه کمتر بشه و تعداد نفرات کلاس هاهم کمتر بشه که بیشتر بتونیم از وجودشون استفاده کنیم و مطالب خارج از کتاب رو هم بتونیم کار کنیم.ممنون از زحمات استاد خوبم و مجموعه نردیکتر

سعید احمد پور1402/12/13

5

دوره ویدیویی خیلی کامل و عالی بود . موارد بسیار دقیق توضیح داده میشه و ارغوان جان بسیار پیگیر یادگیری زبان آموزان هستن و هروقت سوالی باشه به بهترین شکل ممکن جواب میدن .

نیکی گردونی1402/12/14

5

روش تدریس ایشون بسیار عالیه و تمامی نکات و موارد هر درس رو خیلی کامل و دقیق آموزش میدن. بسیار دقیق و با حوصله هستند و رفتارشون خیلی خوب و دوستانه هست. من از کلاسی که با ایشون دارم بی نهایت راضی هستم.

شیدا جلالی1402/12/14

5

بسیار دقیق و عالی

لیلا محرم پور1402/12/15

4

کلاس مکالمه مفیدی بود و مباحثی که مطرح میشد تا در مورد آنها صحبت کنیم خیلی کاربردی بود.به نظرم زهرا ارغوان از اساتید خلاق و کاردرست نزدیکتر است.

لیلا محرم پور1402/12/15

5

قسمت جالب کلاس نحوه تدریس گرامر بود چون خیلی قابل فهم تدریس شد.و اینجا هم میگم که زهرا ارغوان خلاق و حرفه ای است.مرسی

المیرا شهرابی1402/12/15

5

خانم ارغوان استاد بسیار خوبی هستند. با حوصله و با برنامه‌ریزی برای هر کلاس وقت می‌گذارند. سعی‌ می‌کنند همهٔ دانش اموازن کلاس رو درگیر کنند. بسیار با شخصیت و متین هم هستند. تنها پیشنهاده من این هست که اگر تمام استادان نزدیکتر،  تکلیفه جلسه بعد رو در انتهای کلاس داخل چت بنویسند عالی می‌شود

دلارام فرجی1402/12/16

5

امیدوارم بازم شانس حضور دوباره در کلاس استاد ارغوان داشته باشم به جرات میتونم بگم باعث شدن من هر چه بیشتر به زبان فرانسه علاقه مند بشم ، استادی هستن با سطح سواد بالا و قدرت انتقال سوادشون به زبان اموز 👌🏼

سارا پورابراهیمی1402/12/16

5

من با ارغوان عزیز هم کلاس ترمیک داشتم و هم کلاس مکالمه، و در هر دو دوره بی‌نظیر، پرانرژی، باحوصله و بسیار دغدغه‌مند بودن. هر کاری که از دستشون بر میاد برای زبان‌ آموزها انجام میدن و همیشه هم خوش اخلاقن. امیدوارم در ترم های آتی باز هم باهاشون کلاس داشته باشم.

مرجان شکراللهی1402/12/16

4

un professeur professionnel dévoué. elle enseigne si bien la grammaire

علی معالی نیا1402/12/16

5

اولین ترمی بود که با ارغوان کلاس داشتم و باید بگم عااالیییی. نحوه ی تدریس و مدیریت کلاس، توجه به همه ی مهارت ها و جو دوستانه ی کلاس. واقعا کلاس فوق العاده ای برای من بود.

سعیده یساری زارع1402/12/16

5

بهترین استاد و بهترین کلاس...مثل ترم پیش حتی بهتر 😍 خیلی دوست داشتم ترم بعد هم خود استاد ارغوان بودن ولی امیدوارم که باز هم در آینده افتخار داشته باشم در کنارشون آموزش زبان فرانسه رو ببینم 🌹🙏🏻

Parisa takhtehchian1402/12/16

5

استاد ارغوان با تسلط و دانش بالایی که در تدریس زبان فرانسه دارند تبدیل به یکی از بهترین استادان من در این زبان شدند و بسیار ازشون تشکر میکنم و امیدوارم در آینده باز هم باهاشون کلاس داشته باشم.

سهیل فخرالدینی1402/12/19

5

عالی. کلاس b2 همونجور که باید برگذار شد

shima nikjou1403/1/8

5

من در کلاس استاد ارغوان هستم (مکالمه)ایشون یک جوری یخها را می شکند که همه در کلاس مشارکت می‌کنند.روش استاد ارغوان در کلاس مکالمه بسیار هوشمندانه است.باعث پویایی و رغبت زیاد در مشارکت می شود. .بسیار کلاس جذابی هست.گذشت زمان در کلاس احساس نمیشه و این به نظر من مهارت آموزش و تجربه ایشان را نشان می‌دهد.

محمدامین اعلمی1403/1/8

5

من دارم این نظرو واسه کلاس مکالمه ای که تو ایام نوروز با ارغوان داشتم مینویسم. راجع به کلاس که به نظرم خیلی مفید و کاربردی بود. چون که تو روزایی که بیشتر بچه ها استراحت میکنن اینکه بیای روزی دو ساعت فرسانه بخونی یه پله میتونه جلوترت بندازه. استاد ارغوانم که کارش درسته. تمام جلسات سعی میکرد که با شیوه های متفاوت و خیلی سرگرم کننده کاری بکنه که ما به عنوان کسایی که سطح a2 رو خوندیم بتونیم از گرامرها استفاده بکنیم و این حجم از گرامر یادمون نره. مرسی از ارغوان

nargeshesni1403/1/9

5

خیلی خونگرم هستند و پر حوصله درس می دهند

fatemeh mohamadi1403/1/13

4

ممنون از خانوم ارغوان عزیز بابت کلاس نوروزی، این کلاس باعث شد که مطالب کتاب a1 برای من دوره بشه و با توضیحات و مرور مطالب نکات مهمی در کلاس مطرح بشه.

مریم شمشی1403/1/18

5

استاد ارغوان عالی بودند، تدریسشون فوق‌العاده بود و به نظرات ما توجه می‌کردند. پیشنهادشون می‌کنم.

سارا پورابراهیمی1403/1/20

5

بعد از داشتن یک دوره کلاس عمومی، یک دوره کلاس مکالمه و حالا تماشای ویدیوهای آموزشی ارغوان به یقین می‌تونم بگم که واقعاً حضور ایشون به عنوان یک معلم نعمته. نکته‌ای نیست که نگفته باقی بمونه و سوالی نیست که بی‌جواب بمونه. بسیار حرفه‎ای عمل می‌کنند و بسیار اخلاق خوبی دارند. تماشای دوره‌های ویدیویی رو هم بسیار توصیه می‌کنم، چون بسیار باحوصله تمام مطالب رو به خوبی و به روشنی توضیح می‌دن. من تمام دوره‌ی a2-1 رو با این ویدیوها یاد گرفتم.


تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/2/4 تا 1403/2/4

ظرفیت کلاس:

1 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

-

ساعات برگزاری کلاس

هزینه:

1,950,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/1/20 تا 1403/3/7

ظرفیت کلاس:

10 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

دوشنبه ها

ساعات برگزاری کلاس

19 تا 21

هزینه:

900,000 تومان

سطح

متوسط

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/1/18 تا 1403/3/16

ظرفیت کلاس:

20 نفر

وضعیت کلاس:

در حال ثبت نام

روزهای کلاس

شنبه - چهارشنبه

ساعات برگزاری کلاس

19 تا 21

هزینه:

1,350,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/9/25 تا 1402/9/25

ظرفیت کلاس:

500 نفر

وضعیت کلاس:

شروع کلاس

روزهای کلاس

ساعات برگزاری کلاس

هزینه:

600,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

ویدئو