ایمان اسداله

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 4.9402 از 92 رای

درباره استاد

 ایمان هستم و از ۱۴ سالگی که رفتم بلژیک با زبان فرانسه درگیرم و سعی میکنیم همدیگر رو بفهمیم 😁 از سال ۱۳۸۶ تدریس میکنم و از سال ۱۳۸۸ با مصطفی رفیقم البته تجربه کاریمون برمیگرده به چند ماه قبل کرونا.

سر کلاس های مکالمه من قراره از همه چی حرف بزنیم و اگر برای تو ریزگردهای سیستان و بلوچستان ، افزایش بی خانمان ها در اروپا ، پوشش و مد ، ورزش و  ذرات معلق دو نیم میکرون تهران و شهرهای بزرگ ایران، حقوق کودکان و تمامی شهروندان، تفکیک زباله مهمه پس منتظرتم 🙂

من فقط قرار نیست یاد بدم و واژه های متفاوت برات بنویسم چون منتظرم از تو یاد هم بگیرم و سعی میکنم در شما حس پرسشگری رو تقویت کنم تا بتونیم با پرسش های متفاوت به واژه های جدید و پاسخ های متفاوتی برسیم 🙏🏻

راستی حضور شما سر کلاس برام خیلی مهمه اگر قراره غیبت کنی و به هر دلیلی نیایی پیش من نیا چون من با کمک شماها میتونم یه کلاس خوب برگزار کنم،

سپاس

سپیده بائوج لاهوتی1401/6/20

5

قطعا استاد ایمان یکی از بهترین ها هستن و در کلاساشون واقعا دلسوزانه برای زبان آموز وقت میزارن

Hosein Majdidoost1401/6/20

5

ایمان بهترین استاد و مسلط ترین مدرس زبان فرانسه برای من بوده.فوق العاده الهام بخش بوده برام

بهارناز کریمخانی1401/6/20

5

چیزی که در مورد کلاسهای مکالمه ی ایمان دوست دارم اینه که محتوای بحث هایی که میشه براش مهمه و جالبه، برخلاف خیلی اوقات که تو کلاسهای مکالمه برای کسی خیلی مهم نیست کی چی داره میگه، مادامی که درست بگه و از گرامر مناسب استفاده کنه. ولی این ویژگی کلاس مکالمه ایمان باعث میشه کلاس پویاتر و جالبتر باشه.

آرزو متقي1401/6/20

5

استاد بسيار دلسوز و حرفه اي هستن و كلاسهاشون خيلي مفيد هست

روژان سلطانی1401/6/20

5

من فرانسوی رو با ایمان شروع کردم ، تاجایی که یادم میاد هروقت کلاس زبان انگلیسی میرفتم خجالتی بودم و تا اخر کلاس حرف نمیزدم و ترس از حرف زدن داشتم.اکثر تجربه هایی که از معلم هام دارم بر اساس اقتدار و قدرت بالای معلم بود و استاد کاملا در چرخه دست بالا را داشت و هرطور که خودش صلاح می دونست با شاگردش برخورد میکرد.من هنوز خیلی باید کارکنم تا فرانسویم خوب شه اما مهمترین پیشرفت برای من خجالت نکشیدن ،ریختن ترسم از صحبت کردن حتی پر از غلط و پرسیدن سوالاتمه.و این هم به دلیل رفتار دوستانه خود استاد و همین طور جو دوستانه کلاسه. همه هم باید تو کلاس حرف بزنن...و هیچ استثنایی وجود نداره😂

مرجان قلاوند1401/6/20

5

استاد ایمان از بهترین ها هستن، با مهارت عالی که دارن کلاسشون اصلا خسته کننده نیست و بودن در کلاس ایشون برای من جذاب و مفید بود.

حنانه تحریری1401/6/20

5

من با ایمان کلاس مکالمه داشتم. ایمان یکمی سختگیر، اما بسیار خوش برخورده. با موضوعات و تمرینای مختلف و خلاقانه تا آخرین دقیقه‌ها انرژی کلاس رو بالا نگه می‌داره، یه جاهایی هم سرعت کلاس رو می‌بره بالا که ما رو به چالش بکشه. همیشه ما رو به صحبت کردن تشویق می‌کنه و هیچ‌وقت از تصحیح کردن ما خسته نمیشه چون براش مهمه که زبان رو درست یاد بگیریم.

محبوب کریمیان1401/6/20

5

کلاس های ایمان هیچ وقت خسته کننده نیست. همیشه خودش پرانرژی هست و کلاس با سرعت خوبی پیش میره. فرصت مکالمه و یادگیری در کلاسهای ترمیک ش هم هست.

مژگان طاهری1401/6/20

5

کلاسهای بسیار پربار و با توجه ب مطالب روز برگزار میشه و تلاش بر بالابردن اعتماد به نفس همه شاگردان برای صحبت کردن صحیح از ویژگی های بسیار خوب کلاسهای ایمان است

Niloofar Taheri1401/6/20

5

به نظرم کلاس استاد ایمان عالیه. اعتماد به نفس صحبت کردن پیدا کردم به شخصه. متریال و محتواهایی که سر کلاس کار میکنن خیلی جالبه و معلومه که براشون مهمه و وقت صرفش میکنن.

منصور محبوبی1401/6/21

5

من ترم گذشته مکالمه A1 رو با ایمان گذروندم. ایمان همیشه پر انرژیه و سر وقت کلاس ها رو شروع میکنه. ایمان سعی میکنه کلاس رو پرسرعت نگه داره به همین دلیل اوایل دوره برام خیلی سخت میگذشت ولی به مرور زمان راحت تر شد و تاثیری که این روش روی مکالمه ام داشت برام ملموس شد.

Donya Gharehbaghi1401/6/21

5

توی کلاس ها در عین حال که روی ساختارهای گرامری و کلمه های جدید کار میشه، به خاطر فضای باحالی که توی کلاس ها حاکمه و بحث های جالبی که میشه، ۲ ساعت واقعا زود میگذره…

حورا پاکیزه دل1401/6/22

5

من تو کلاس ایمان خیلی بهم خوش میگذره احساس میکنم از زمانم دوبرابر استفاده میکنم چون هم کلی یاد میگیرم، هم بهم خوش میگذره هم کلی دوست پیدا میکنم. نسبتا هم فکر میکنم راجع به مسائل مهمی همیشه حرف میزنیم، زبان آموزیمون همراه با فکر کردنه. در ضمن اینکه هیچ اضطرابی برای این کلاس وجود نداره برخلاف همه ی کارهای دیگه ای که در طول روز تو زندگیمون داریم.

عاطفه ساکی1401/6/22

5

آقای اسداللهی برای تدریس زبان فرانسه و نترسیدن از صحبت کردن سر کلاس یکی از بهترین استاد ها هستن من حتما ایشون رو به کسانی که قصد فراگیری این زبان رو دارن،پیشنهاد میکنم.

navid abdollahi1401/6/26

5

ایمان فوق العاده.ایمان پر انرژی .ایمان سخت گیر .ایمان دلسوز.هر چی از سطح کیفییت بالای کلاس های ایمان بگم کم گفتم.قطعا قطعا در هر سطحی از زبان فرانسه حداقل یک دوره کلاس با ایماان عزیز از اوجب واجبات میباشد.والسلام.(((:

رزا عالمیان1401/6/30

5

ایمان خیلی استاد خوبیه و کلاساش همیشه پرطرفداره. روش تدریسش خیلی خوب و منحصر به فرده. همیشه حواسش به همه ی دانش آموزا هست و همینطور به اینکه کلاس مفید و جذاب باشه.

آیلار زاهدی1401/6/30

5

جاری بودن مداوم مکالمات سرکلاس بین بچه ها و همچنین خود ایمان ،یکی از مواردی هست که خیلی دوست دارم. موضوعاتی که ایمان هر جلسه جهت یادگیری فرانسه مطرح می کنه ، باعث میشه که یادگیری زبان از حالت چهارچوبی و به قولی آموزش-پرورشی دور بشه و انگیزه ی یادگیری بالاتر بره.

رضوان عالمیان1401/6/30

5

ایمان استاد بسیار خوب و با سوادیه. از مهمترین شاخصه های ایمان به نظر من وجدان کاری، دلسوزی و انرژی بسیار بالاش هست. ایمان تعامل خوبی با دانشجویان داره و جو کلاس همیشه شاد و به دور از جو های معمول یکنواخت و خسته کننده است. تنها پیشنهاد من به ایمان، قرار دادن کلاس های ترمیک خودش در چهارچوبی منظم و منسجم تر است.

الهام ذاکری1401/6/30

5

آموزش فرآیند پیچیده ای هست، همزمان با این که باید محیط برای همه افراد امن باشه و این امکان براشون فراهم باشه که بدون ترس (چه از جانب سایر همکلاسی ها چه از جانب مدرس دوره )آزمون و خطا کنند باید فضا خسته کننده هم نباشه و این ها همه از مسئولیت های مدرس یک دوره هست. همه این شرایط وقتی بستر برگزاری دوره، آنلاین هم باشه به مراتب سخت تر خواهد بود. من سه چهار ترم را با ایمان کلاس داشم و به جرات می تونم بگم در برگزاری کلاسی که برای همه زبان آموزها جذاب باشه و بتونن راحت یاد بگیرند و پیشرفت کنند بسیار توانمنده. به همه زبان آموزهاش اهمیت میده و ازشون انتظار داره تلاش کنند. یه نکته دیگه هم برای من تو آموزش فرانسه مهمه و اون اینه که بیشتر به آموزش گرامر در حین استفاده اهمیت داده بشه تا تمرین خشک قواعد، که کلاس های ایمان این ویژگی را دارند.

مریم شکویی1401/9/17

5

اینقدر عالی و خوبه کلاس که اصلا متوجه گذر زمان نمیشم.

احمد همتی1401/9/21

5

قدرت بیان بالا به همراه تسلط کامل به مطالب و همچنین استفاده از قدرت تخیل دانشجویان و مشاوره های بسیار خوب

محمدامین غفاری1401/9/22

5

عالی

حمیده محمدی1401/9/22

5

من با توجه به سلیقه خودم هر ترم معلم جدید انتخاب می کنم. این اولین تجربم با ایمان بود و کلاس خیلی جالب و متفاوتی بود. تواناییش در مدیریت کلاس و اختصاص دادن زمان مساوی به هر زبان اموز عالیه که این برای کلاس های مکالمه یک نکته خیلی مهمه! با اینکه کلاس مکالمه A1 بود ولی موضوع ها خیلی متفاوت و جالب بودن. کلاس ریتم کاملا تندی داره که باعث میشه حوصلتون سر نره و حواستون پرت نشه:) هر جلسه فعالیت گروهی انجام می دادیم که هم باعث می شد رابطه زبان اموز ها با هم بهتر بشه و هم اینکه به کمک هم از پس یک چالش (طراحی معما، نوشتن داستان و...) بربیایم! حتی توی گروه واتس اپی هم فعالیت می کردیم و ایمان همیشه اشتباه های نوشتاریمون رو تصحیح می کرد. خلاصه که ایمان یک معلم کاملا حرفه ای، مسئولیت پذیر و منعطف هست.

شقایق جوادی فراز1401/9/23

5

محیط واقعا عالی بود ، با اینکه همه در یک سطح نبودیم ولی پیشرفت کلاس توسط استاد عالی بود🙏🙏

پرستو آشتیان1401/9/24

5

من شخصا برای پیشرفت در مکالمه کلاس رو ثبت نام کردم و از استاد بسیار راضی بودم. انرژی که سرکلاس می‌گذاشتن و تکنیک‌هایی که به کار می‌بردن که همه زبان آموزها حتما درگیر موضوع بشن و حتما در موردش صحبت کنن. زمان رو به خوبی مدیریت می‌کردن و به همه زبان آموزها اختصاص میدادن.

مریم شکویی1401/9/24

5

عالی ایمان بهترین معلمه بسیار صبور بسیار مهربون

ستاره داوودی راد1401/9/24

5

بسیار عالی و لذتبخش

DorsaJamali1401/9/24

5

خیلی با حوصله، خیلی وقت می‌گذارند. خیلی عالی.

هستی احمدی1401/12/2

5

ایمان استادیه که کلاس و وقت زبان آموزاش براش ارزشمنده، هیچ زمانی تو کلاس به هدر نمی ره و هر جلسه دو ساعته راندمان بسیار بالایی داره. سعی می کنه با صحبت کردن و فرستادن ویدیو در مورد موضوعات روز همیشه دانش زبان آموزارو آپدیت نگه داره.

مرجان تجريشى1401/12/3

5

با سلام خدا قوت. من از كلاسها واقعًا راضى هستم.

سمانه نقنه1401/12/5

5

با سلام. من کلاس مکالمه با ایشون داشتم، به نظرم توی مدیریت کلاس و هماهنگی و تبادل و مشارکت با بچه ها قوی هستن. ترم های بعدی هم اگر کلاس مکالمه ای ارائه بدن حتما ثبت نام میکنم. امیدوارم همیشه موفق باشن🌷

دلارا طلوعی1401/12/10

5

استاد بسیار خوب و با تجربه هستن. با تشکر

Faezeh rahmani1401/12/14

5

قطعا عالیه کلاسای مکالمه استاد .با جون و دل تایم میزارن برای تدریس حتی داخل گروه واتساپ هم فعالیت دارن.کلاس غیر قابل پیش بینی و فعالی بود.

سیما بهاالدینی1401/12/16

5

ترم قبل کلاس مکالمه A2 با آقای اسداله داشتم و با راهنمایی درست ایشون این ترم کلاس A1 شرکت کردم و کلاس با همکاری دانش جوها و مهارت استاد ترم خوبی شد و جسارتم در صحبت کردن رو بالا برد. کلاس آنلاین از خیلی جهات خوبه اما اگه می شد مثلا یکی دو جلسه حضوری و طی یک برنامه خاصی انجام می شد فضا برامون حقیقی تر و جذاب تر میشد و احتمالا مشارکت بچه ها بیشتر میشد. ی واقعیت دیگه هم درباره اکثریت بچه ها وجود داره که در هرکلاسی ی حد خاصی از فشار میتونه اونارو بیشتر موظف به همکاری کنه تا همه از میزانی مناسب از خصوصیات کلاس گروهی بهره مند بشن مثلا و مثلا محدودیت غیبت و یا جور دیگری که تجربه ی اساتید بهتر تشخیص میده. باتشکر از آقای اسداله و آقای شالچی عزیز و در کل نزدیکتر، امیدوارم در آینده کلاس های حضوری هم برگزار بشه✌️

احمد همتی1401/12/16

5

بسیار عالی

ریحان فلاح1401/12/17

5

میتونم بعد از سه ماه بگم که مفیدترین کلاسی بود که شرکت کردم. مهم ترین ویژگی کلاس ایمان در لحظه انتخاب کردن موضوع و قرار دادن زبان آموز در شرایط کاملا واقعی و طبیعی هست و به لطف همین خصوصیت ترس من نسبت به فرانسوی صحبت کردن کاملا از بین رفت. از طرف دیگه استاد اصلا اجبار و یا تکلفی برای یادگیری نداشت و همیشه ما رو تشویق میکرد که با دانسته هامون صحبت کنیم و با پایه ای ترین کلمات، جملات صحیحی بسازیم. بسیار استاد با حوصله و محترمی هستند و اگر همراه با کلاس پیش برید واقعا پیشرفت خواهید کرد.

نجمه خلیل زاده فرد1401/12/17

5

سلام. من قلبا از کلاس مکالمه ایمان راضی هستم. به نظر من مشکلی که توی مکالمه فرانسه وجود داره و اکثر زبان آموزا باهاش چالش دارن، یهویی توی شرایط صحبت کردن قرار گرفتن هست. و این که اگر از قبل راجع به چیزی که میخوایم صحبت کنیم ،فکر کنیم  و جمله سازی کنیم کار خیلی سختی نیست. و بر همین اساس، دقیقا نقطه قوت کلاس ایمان اینه که  بدون اعلام موضوع از قبل و در لحظه مجبور به حرف زدن هستیم. ایمان مدرس دغدغه مند و دلسوز و خلاق و در عین حال کاملا مسلط به آموزش زبان فرانسه هست. ایمان  به محاوره و اصطلاحات کاربردی روزمره هم آشنایی کامل داره. کلاس روی دور تند هست و در هر لحظه باید آماده مشارکت توی کلاس بود. اینه که اصلا متوجه گذر زمان تو اون دو ساعت کلاس نمیشیم و تک تک زبان آموزا به یک اندازه مشارکت دارن و ایمان تمام بچه ها را توی بحث وارد می کنه .

مریم شکویی1401/12/19

5

ایمان کلاس رو خیلی خوب کنترل میکنه موضوعات جالبی رو برای گفتگو انتخاب میکنه. خودش خیلی خوش برخورد و خوش صحبته و همین باعث میشه گذر زمان رو‌متوجه نشی. در مورد سطح زبان و یادگیری بهتر پیشنهادات بسیار کاربردی میده باعث میشه به توانایی‌هات بیشتر واقف باشی و نقاط ضعف رو بتونی بشناسی.

مژگان طاهری1401/12/21

5

ایمان از استادانی هست که خیلی به زبان اموز کمک میکنه تا با ترس هاش مقابله کنه من دوبار تجربه شرکت در کلاس های مکالمه اش رو داشتم و هر بار خیلی از ایمان یاد گرفتم امیدوارم باز هم فرصت بشه تا بتونم از اطلاعات خوبی که داره استفاده کنم

شادی بدیعی1402/2/25

5

به نظر من در کلاس ایمان، خلاقیت هایی وجود داره که کمتر در کلاس های دیگه به چشم میخوره.. طبق چارچوب مطابق با همان سطح کلاس پیش میره و با اینکه تایم کلاس زیاد هست اما حوصله سر و خسته کنند نیست... افرادی که ترس از صحبت کردن دارن این کلاس رو پیشنهاد میکنم... یکم قلقل استاد سخته که کم کم بهش عادت میکنید و میدونید که قوانین مربوط به خودشو دارن و از جون و دل مایه میزارن

سمانه نقنه1402/3/19

5

با سلام، در خصوص آقای اسدالهی میتونم بگم که جزء یکی از بهترین اساتید نزدیکتر هستن در حوزه مکالمه(من تجربه کلاس مکالمه رو داشتم فقط باهاشون) و حس مسئولیت و اخلاق خوبشون و نحوه مدیریت کلاس به نظرم میتونه خیلی تاثیرگذار باشه برای موفقیت. برای من تجربه خوبی بود که با ایشون دو ترم متوالی کلاس مکالمه داشتم و کمک زیادی به من شد در زمینه داشتن اعتماد بنفس در حرف زدن و شرکت کردن تو بحث ها در کلاس های ترمیک. موفق باشند و پایدار❤️

رزا عالمیان1402/3/19

5

ایمان به طور قطع یکی از توانمند ترین معلم های نزدیکتر هست. همیشه در پی بهتر شدن و پیشرفت کلاس و نوآوریه. با بچه ها ارتباطش خیلی دوستانه و راحت هست. همیشه حواسش به تک تک بچه ها هست و نقاط ضعف و قدرت هممونو میشناسه و بهمون یادآوری میکنه. نه تنها در داخل کلاس حتی در طول هفته هم همیشه با حوصله پاسخگوی همه هست. یکی از منحصر به فرد ترین خصوصیت های کلاس ایمان سرعت و استفاده بهینه از زمانه که دریافتی از هر جلسه رو چندبرابر میکنه. همیشه به بچه ها تاکید بر مشارکت در کلاس داره و همه رو در مکالمه شرکت میده. من بعد از گذروندم 5 ترم با ایمان همچنان مشتاقانه در کلاس مکالمه ترم جدید هم باهاش ثبت نام کردم:)

Armita ZANGENEH MOTLAGH1402/3/19

5

ایمان واقعا استاد انرژیکیه، خیلی خوب همرو به چالش میکشه واقعا امیدوارم ترم های بعدی بتونم باهاش کلاس داشته باشم

سید وحید حلاج نژادی1402/3/20

5

یک استاد بی نظیر من با ایشون فرانسه رو توی مجموعه نزدیکتر شروع کردم و بعد از اتمام دوره واقعا ناراحت بودم از دستشون،چون خیلی رک و پوسکنده حرف میزدن، بعد از چندین دوره با اساتید مختلف مجددا برگشتم پیش ایشون و تازه اونجا متوجه شدم که هیچی بلد نیستم ولی با شیوه تدریس متفاوت ایشون توی این ترم تونستم کمی برم جلو،یه کار بزرگ دیگه ای هم که ایشون برا من انجام دادن،تونستن با تواناییهاشون استرس منو کمتر کنن که بتونم راحتتر و با آرامش بیشتری صحبت کنم، و به نظرم اینها گوشه ای از توانایی های ایشونه ، واقعا عالی و بی نظیر از همینجا ازشون تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم یک روزی بتونم زحماتشونو جبران کنم…

شقایق حدادیان1402/4/26

5

بسیار شیوه جالب و منحصر به فردی دارند و کلاس بسیار پویا و ا‌کتیو است

مریم محمدی1402/6/10

5

ایمان یکی از بهترین اساتید در نزدیکتر هست و من خیلی ازش یادگرفتم تمام تجربیاتشو در اختیار بچه ها قرار میده با دلسوزی ،جوری بچه هارو به چالش میکشه که من واقعا متوجه نمیشم دو ساعت کلاس چجوری میگذره واقعا خوشحالم که افتخار آشنایی با ایشون رو داشتم من همچنان دوست دارم ازش یاد بگیرم

پریسا حسن نَژاد1402/6/10

5

دلسوز و ادم حسابی به معنای واحد کلمه

آنا میرزایی1402/6/14

5

درجه یک به تمام معنا. ایمان یکی از بهترین معلم هایی بوده که من تا حالا داشتم. خیلی خوشحالم به واسطه کلاس زبان با این انسان شریف و خوب آشنا شدم، تو کلاس علاوه بر یادگیری زبان فرانسوی خیلی از نقطه نظرات و دیدگاهاش استفاده کردم. یکی از ویژگی های خیلی خوب کلاس ایمان این هست که زبان آموز تو موقعیت واقعی قرار می گیره و بدون پیش زمینه قبلی از اندوخته اش(هر چند هم اندک) استفاده می کنه. 2 تا پیشنهاد دارم که به نظرم به روند کلاس ممکنه کمک کنه: 1. از کلماتی که تو کلاس مطرح میشه و در قالب گوگل داکس در دسترس زبان آموزا قرار می گیره در طول ترم استفاده بشه. به نظرم خیلی مفید باشه. البته نه در قالب کار گروهی بلکه هر زبان آموزی به صورت فردی تو کلاس یه متنی با استفاده از کلمات هر جلسه آماده کنه. 2. با توجه به اینکه هر چی به انتهای ترم نزدیک میشیم با کمبود سوال مواجه میشیم به نظرم بعضی وقتا یه موضوع خاصی انتخاب بشه و ما در مورد اون موضوع سوال بپرسیم. در آخر بهتون پیشنهاد می کنم حتما کلاس ایمان رو تجربه کنید از که واجباته...

سارا بنیسی1402/6/14

5

ایمان یکی از بهترین استادهای زبان فرانسه هست که من تاحالا داشتم . با صبر و حوصله وقت میزاره برای همه بچه ها و واقعا یکی از مفیدترین کلاسهایی بود که گذروندم کلاس مکالمه با ایمان بود و هیچ وقت در طول کلاس احساس خستگی نکردم و اصلا نمیفهمیدم چجوری دوساعت گذشت . از این به بعد الویت کلاس مکالمه برای من ایمان هست 😎✌🏻 ایمان عزیز همیشه موفق و شاد باشی ممنون از زحماتت

مهدیه شریف1402/6/14

5

ایمان یک استاد تمام وقته، نه بلاگره! نه بیزینس‌من. تمام وقت و انرژیش را- حتی تو ساعات خارج از کلاس- برای دانشجو می‌ذاره، برای همین هم انتظار داره توی کلاس تلاش کنید و فقط شنونده نباشید، از کم‌کاری دانشجو بیشتر از خود دانشجو ناراحت می‌شه. تک‌تک اشتباهات شما را به‌خاطر داره و بارها سرکلاس همون اشتباه را باهاتون کار می‌کنه تا مشکلتون حل بشه… ریتم کلاسش تنده، اگرچه کلاس خیلی مفرح ولذت‌بخشه ولی توی مبحث آموزش باهاتون شوخی نداره!

Leila Emami1402/6/14

2

به نظرم آقای اسدلله از لحاظ انسانی‌، درک و خصوصیات واجب معلمی بسیار ضعیف عمل کردند. مثال‌هایی‌ که در طی‌ صرفا ۴ جلسه ای که در کلاسشون بودم میزدند بسیار رنگ و بوی قضاوت داشت، به عنوان مثال از دختری که سیگار بکشه خوشم نمیاد، پسر مو بلند رو درک نمیکنم، اگر کسی‌ مهاجرت کنه بلاکش می‌کنم و غیره. بسیار تبعیض قائل میشدند میان بچه‌ها و مدام اسامی نیلوفر، محبوب و آیلار همانند پتک بر سر سایرین کوبیده میشد. یک جلسه به ایشون پیام دادم که میگرن شدید دارم و پرسیدم آیا امکانش هست با ویدئو و میکروفن خاموش جلسه رو صرفا گوش بدم که از دست ندم. پاسخ دادند بله البته به شرط اینکه هر بار گفتم ویدئو رو یکی‌ دو دقیقه باز کنید و ببندید ممکنه ۲ بار بگم ممکنه ده بار بگم! به سادگی‌ میتونستن بگن خیر امکانش نیست. در کجای دنیا چنین پاسخی پر از کمپلکس به کسی‌ که داره درد میکشه داده می‌شه؟ امیدوارم در آینده با سایرین انسانی‌ تر رفتار کنن.من بعد ۴ جلسه بدون اینکه چیزی بگم کلاسشون رو ترک کردم. غیر حرفه ای‌ترین کار این بود که سوژه ی کلاس بعدیشون بودم ظاهرا و به لطف عدم حضور من یک ساعت راجع به من صحبت کردند.من از شهریه هم گذشتم اما شاید کسانی‌ باشند که مبلغ هزینه براشون حیاتی‌ باشه و تحمل کنند یا از ترس حرف نزنن و اعتراض نکنن. چه بسا جوان باشن سر خورده بشن با عتماد به نفس له شده از زبان خارجی‌ منزجر بشن. خلاصه کنم ایشون صلاحیت معلمی ندارن و بقول گفته خودشون در جلسه اول تنها کاری که بلدن همینه به عبارتی فقط فرانسه صحبت کردن! بقول حافظ بزرگوار: هزار نکته باریکتر از مو اینجاست نه هر که سر بتراشد قلندری داند

فهیمه کاظمی1402/6/15

5

سپاسگزارم از استاد ایمان عزیز و موسسه خوب نزدیکتر برای زحماتشون و فراهم کردن این بستر مناسب و دوستانه برای یادگیری زبان. طبق تجربه کلاس ایشون همیشه پر بار و پراز غافلگیری هستش،داخل موقعیت های چالش برانگیز قرار میگیریدسرعت کلاس یواش یواش بیشتر میشه، مخصوصا اگر با دوربین و صحبت کردن تو جمع راحت نباشید میتونید باکلاس استاد ایمان شروع کنید و کم کم اعتماد به نفس صحبت کردن رو بدست بیارید،سخت گیر هستن اما دلسوز و حمایت گرهم هستن .همیشه به صورت تک تک زبان آموزانشون رو ارزیابی میکنن وبهترین پیشنهاد رو متناسب باشرایط هر فرد بهشون میدن و این نشون دهنده توجه کامل ایشون وتسلطشون به کلاس و مباحث و شخصیت هر فرد هستش. تنها نکته ای که هست اینه که امیدوارم ترم های آتی تعداد کلاس های مکالمه ای که ایشون به عنوان استاد حضور دارن بیشتر باشه.بازهم سپاسگزارم بابت تمام زحماتشون

سرور هنرور1402/6/15

4

سلام و وقت بخیر. تجربه‌ی شرکت در کارگاه مکالمه‌ برای من بسیار جذاب بود به خصوص چون اولین باری بود که بعد حدود ۲ سال فرانسه خوندن به شکل آنلاین در کلاس حضوری شرکت می‌کردم. این دوره به من کمک کرد که با اعتماد بیشتری به خودم بتونم حرف بزنم. آقای اسدالله بسیار خوش‌انرژی و جدی و پیگیر هستن و این وسواس‌شون برای اینکه بتونن تک‌تک بچه‌ها رو مشاهده و روندشون رو پیگیری کنن برای من بسیار خوشایند بود. توی کلاس و مدل اداره‌ی کلاس‌شون راحت بودم و این باعث می‌شد با انگیزه بیام بشینم سر کلاس. پیشنهادی که در مورد کلاس دارم اینه که در روند کلاس ارائه‌های دو سه دقیقه‌ای‌مون بیشتر باشه و مجبور باشیم در مورد سوژه‌ای که از قبل بهمون گفته شده هم حرف بزنیم. اینطوری می‌تونیم با آمادگی ذهنی بیشتری (مثل مطالعه لغت‌های مرتبط یا متن‌های مشابه) برای مدت طولانی‌تری پیوسته صحبت کنیم (مثل یک جلسه که در مورد کافه‌ی مورد علاقه این کارو کردیم) همین‌طور طی هفته هم از فضای کلاس منفک نمی‌شیم. و جز این بقیه کلاس طبق روالی که داشتیم بحث‌هایی باشه که همونجا شکل می‌گیرن و ما آمادگی ذهنی نداریم. خیلی ممنون از زحمات شما و تیم باحال‌تون! :)

ساناز شوکتی1402/6/15

5

كلاسهاى استاد ايمان بسيار پر محتوى و پرانرژى برگزار ميشود و شما هيچ گونه اتلاف وقتى كه نميبينيد بلكه وقت هم كم مياريد.بسيار كلاس مفيدى براى من بود و از استاد ايمان و موسسه نزديكتر بسيار ممنون هستم و كلاسم را ادامه ميدهم .

سحر عباسی پاریزی1402/6/18

5

من دوره مکالمه رو با ایمان ثبتنام کردم بسیار استاد مسلطی هستن در زمینه آموزش اما من متاسفانه نتونستم بخاطر شرایط خودم درست ادامه بدم چون تمرین نداشتم و درگیر مهاجرتم بودم،به نظرم هرچه سطح زبان آموز بالاتر باشه کلاسای ایمان میتونه با استرس کمتری پیش بره براش و سوار بر جریان کلاس باشی که متاسفانه من نتونستم اما در توانمندی و مهارت ایشون شکی نیست👌

زهره باقریان1402/6/19

5

سلام من در کل ایمان رو دوست دارم .یکی از حسن های کلاسش بداهه بودن موضوعات و اینکه هی میگه ازم سوال بپرسید و از بچه ها درباره همدیگه سوال بپرسیم و ..... شاید بعضی ها نظم بیشتری دوست داشته باشن . من خودم توی تناقضم تو این زمینه اما خوب همین بداهه حرف زدن ها کاملن از جلسه اول تا الان باعث میشه تغییر و تو خودم ببینم که باعث شده اعتماد به نفس صحبت کردنم بهتر بشه . اینکه اوایل کلاس از صحبت کردن چه درست و چه غلط نترسوندمون و حرف میزدیم و اشتباهم داشتیم . اینو تو بقیه بچه ها هم متوجه شدم اما از یه جا به بعد که دیگه انگار قفل زبون باز میشه شروع میکنه به تصحیح کردن صحبت ها و ناخوداگاه دقت تو حرف زدن بیشتر میشه . من در کل بسیار راضی هستم از کلاس ایمان . شاید شاید شاید بشه امتحان کرد که تنوع موضوعات بیشتر بشه . اما نمیدونم کار امد بشه یا نه چون اینکه تکرار میکنیم مطالب رو باعث شده مفاهیمش ملکه ی ذهنمون بشه .

Yeganeh izadifar1402/6/22

5

من تجربه‌ی متفاوتی نسبت به تمامی کلاس‌هایی که تا به حال رفته بودم داشتم و این تفاوت برای من به شدت مفید و تاثیرگذار بود. سختگیری درست و به جای ایشون خیلی به پیشرفت من کمک کرد. روش آموزشی متفاوت که کتاب محور نیست و در هر جلسه بحث‌های مکالمه بروز و جدید هستند برای من جذاب بود. و همچنین پاسخ گویی ایشان در خارج از زمان بندی کلاس به سوالات و مشکلات بچه‌ها یکی دیگه از جنبه‌های مثبت کلاس ایشون است.

صدف کاشانی1402/6/27

5

بهترین کلاس فرانسه و مخصوصا کلاس مکالمه ای که من گذراندم. ایمان اطلاعات بسیار زیادی دارن که افتخاری بود برای من بودن در حضورشون‌‌. با اینکه جو کلاس کاملا دوستانه هست ولی استاد تک تک افراد رو مجبور به حرف زدن میکنن و تک تک سوال میپرسن که به نظر من برای کلاس مکالمه آنلاین مهم ترین نکته هستش. ایمان انرژی و تایم خیلی زیادی برای کلاس هاش ميگذارد و خلاق عمل میکند.

نوشافرین مجید1402/7/12

5

یکی از بهترین تجربه هایی که در دوران زبان اموزی داشتم.

یلدا دهقان1402/9/7

5

استادی دلسوز و مسیولیت پذیر هستن ایشون.

آنا میرزایی1402/9/9

5

ترم دوم هستش که با ایمان کلاس مکالمه برمیدارم و واقعا از انتخابم خوشحال هستم. کلاس های ایمان باعث میشه خستگی از تنم بیرون بره. ریتمی که ایمان این ترم انتخاب کرده خیلی عالیه و باعث شده ما خیلی بیشتر از قبل تو کلاس درگیر بشیم. به نظرم همینطور ادامه پیدا کنه اصلا کلاس یکنواخت نمیشه. واقعا از ایمان تشکر می کنم که انقدر دلسوزانه وقت و انرژی میذاره.

سپیده کاهدی1402/9/11

5

ایمان واقعا معلم خوب و متعهدی هست واقعا از کلاساش لذت میبرم . عالی

مهدی حمیدی راد1402/9/16

4

ایمان بسیار معلم خوب و باسوادی هست و از بودن در کلاسش حس مثبتی داشتم. سعی میکرد همه رو درگیر گفت و گو کنه که خیلی خوب بود.شوخی هاش کلاس رو جذابتر میکرد. ولی از اونجایی که همیشه جای پیشرفت وجود داره من چند تا مورد کوچیک رو میگم: کلاس گاهی خیلی ازاد بود و بیشتر شبیه مکالمه ازاد میشد. به نظرم خوبه که بیشتر جهت دار باشه. موضوعات رو مودی انتخاب میکردی و گاهی بحث به جایی کشیده میشد که حرف زدن راجبش دیگع از سطح اغلب کلاس بالاتر میرفت. من ترجیح میدم سطح مطالب حساب شده تر انتخاب بشه و براش وقت گذاشته بشه کما اینکه اغلب به همون برنامه ای هم که داشتیم نمیرسیدیم.

nargeshesni1402/9/17

5

خیلی کلاس را چالش برانگیز و با مهارت بالا برگزارمس گنند

پریسا وجدانی1402/9/17

5

سلام و وقت بخیر من خیلی از کلاس هایی که با استاد اسداله داشتم راضی بودم و کلی مطالب جدید و کاربردی یاد گرفتم ایشون بسیار متعهد و دلسوز هستن و وقت و انرژی ای که برای کلاسهاشون می‌گذارند بسیار ارزشمند هست و به زمان آموزان حس پویایی و خلاقیت در صحبت کردن رو یاد می دهند.

سیونه شانظریان1402/9/17

5

استاد خیلی با حوصله و با انرژی هستند، و وقتی مطلبی را بلد نیستیم خیلی با حوصله جواب میدن.

نیوشا نوربهشت1402/9/20

5

استادی پر انرژی و مسئولیت پذیر در قبال تمام زبان آموزان هستن. هم چنین ساختار صحیح جملات را برای ما تایپ میکنن که باعث یادگیری بهتر میشود. امیدوارم سلامتی و دل خوشی همراه زندگیشون باشه.

Zahra Falahnejad1402/10/7

5

انقدررررر استاد اسدالله خوبن که من احساس میکنم هیچ چیزی نمیتونم در وصف ایشون بگم زبانم قاصره استاد مرسییییی که هستین دمتون گرمممممممم

زهرا اقباله1402/10/7

5

سلام ، ایمان ازت خیلی ممنونم برای کلاسهای با کیفیتی که برگزارمی کنی و واقعا بعد از کلاس تو من حس خیلی خوبی دارم ، من دوتا پیشنهاد دارم یکی اینکه به نظرم روی گوگل داکس زمان بیشتری بزاریم و ما هر جلسه حتما گوگل داکس جلسه قبل را خونده باشیم و بعد سر کلاس یه زمانی بهش بپردازیم و مورد بعدی بیشتر راجبه امور روزمره صحبت کنیم صحبت هایی که هر ادمی تو یه روز معمولی در شهر باید بلد باشه و باهاش مواجه می شه.

Yeganeh izadifar1402/10/7

5

بهترین تجربه‌ی من از کلاس مکالمه بود. هر جلسه موضوعات به روز در کلاس مطرح میشود که به یاد گیری بهتر خیلی کمک میکند. من در حال حاضر انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با این کلاس ندارم و فکر میکنم این کلاس در بهترین حالت ممکن برگزار میشود.

شقایق حیدری1402/10/9

5

بهترین استادی که می‌تونین تصور کنین... بسیار صبور و دلسوز هستن و تا آخرین ثانیه کلاس رو پویا نگه‌می‌دارن. خیلی به شاگرد‌ها اعتماد به نفس میدن و حتی ساکت‌ترین و خجالتی‌ترین‌ها(مثل خودم) بعد از چند جلسه تا حد زیادی مسلط میشن.

امیرحسین آهن فشار1402/10/9

5

روش تدریس ایمان تو کلاس های مکالمه عالیه و همه اشتباهاتت رو حین صحبت کردن برطرف می کنه و تمام انرژی و تمرکزش رو برای پیشرفت تمامی دانش اموزاش می زاره

الهام سلطانی1402/10/9

5

استاد بسیار توانایی هستن و روش تدریسشون عالیه.مدام در مورد مسائل مختلف در کلاس صحبت میشه و در نتیجه هم توانایی صحبتمون و هم دایره واژگانمون بهبود پیدا میکنه.

الهام ذاکری1402/10/10

5

ایمان برای کلاس های مکالمه از منابع مختلفی استفاده می کنه، و برای هر جلسه کلاس برنامه متفاوتی داره، بنابراین کلاس های مکالمه حوصله سربر نیست. موضوعاتی را انتخاب میکنه که همه تا حدی باهاش درگیر باشن و سعی میکنه از همه بخواد شرکت کنند ( حتی آروم ترین شخصیت ها ) که خیلی خوبه.

حورا ذبیحی1402/10/10

5

استادی بی نظیر پر دانش مهربان همراه با کلاسی اموزنده،جذاب،پر از دانستنی های مفید و پرکاربرد عالی از همه نظر

هدی سلطانعلی1402/12/2

5

من بعد از اینکه کل سطح A1 رو تموم کردم تصمیم گرفتم که برای جمع بندی کلاس مکالمه A1 رو شرکت کنم و حتما هم با ایمان (به خاطر تعریف زیادی که ازش شنیده بودم). کلاسش خوب و مفید بود و با اینکه کل مباحث کتاب Édito A1 کار نشد (چون کلاس ما ۱۰ جلسه بود)، اما به صحبت کردنم کمک کرد و به شخصه نکات کوچیک و بزرگ زیادی یاد گرفتم. اخلاق ایمان عالی بود، کلاس رو به خوبی مدیریت میکرد و با حوصله به سوالاتمون جواب میداد. ایشالا بعد از اینکه سطح A2 رو هم کامل تموم کنم، تو کلاس مکالمه A2 هم باهاش شرکت میکنم 😄

DorsaJamali1402/12/6

5

اگر علاقه‌ای به خرید و خوردن تخم کفتر ندارید به جای اون یک ترم در کلاس ایمان شرکت کنید :)))))

حوریه قربانی1402/12/8

3

روش و کلاس ایشون در پیشرفت من اثری نداشت مثلا کلاس ب۱ک کلاس ما بود و ایشون میتونستن خیلی بهتر مدیریت کنند ب این شکل که هر بار از ما میخواستن ب زور ی گرامر سطح بالا تو جمله ها مون بگذاریم امت ایشون خيلي تو این کلاس و این سطح برای من مفید نبودند و چیزی ک باعث شد دیگه این کلاس و نرم این بود استاد همش میگفتن ازشون سوال بپرسیم ، خوب من از شما سوالی ندارم و اصلا نیامدم ازتون سوال بپرسم میخوام گرامر سوبجانگتییف و بتونم استفاده کنم ، شرطی و استفاده کنم، نه اینکه بیام از شما سوال بپرسم، آقا ایمان واقعا شما کلاس ما رو بهینه تر میتونستید مدیریت کنید خودتون نخواستید.

پریسا وجدانی1402/12/14

5

سلام و درود به مجموعه خوب نزدیکتر من دومین باری بود که در کلاسهای حضوری آقای اسداله شرکت کردم واقعا استاد دلسوز و پر تلاشی هستند، جو کلاسها خیلی خوب و پویا هست. ممنونم از زحماتشون

پریسا وجدانی1402/12/14

5

سلام و وقت بخیر کلاسهای آقای اسداله خیلی پویا هست و واقعا من متوجه گذر زمان نمیشم. تجربه کلاس آنلاین خیلی خوبی برای من بود مثل ترم گذشته و برای ترم جدید هم حتما با ایشون کلاس برمیدارم.

هانیه جلیلی1402/12/14

5

ایشون بسیار به جو کلاس مسلط هستن. سر کلاس شما قراره کلی حرف بزنید و خوش بگذرونید و چیزای تازه یاد بگیرید. برای اینکه ترستون از مکالمه بریزه کلاس خیلی خوبی هستش. در کل شما یاد میگیرید که درباره هرررر موضوعی بتونید حداقل یکم صحبت کنید و نظرتون رو بیان کنید.

سپیده کاهدی1402/12/15

5

بعد چند ترم که با ایمان کلاس داشتم ، به جز جز کلاس اهمیت میده ، واقعا سطح بچه ها در جای درست براش اهمیت زیادی داره که از نظر من این عالیه یک استاد وقت بزاره تا سطح بچه هاشو‌پیدا کنه . من واقعا کلاسامو‌‌دوست داشتم

الهام پاداش ستوده1402/12/16

5

ايمان بسيار استاد پر تلاشي در كلاس هستن و اينقدر در كلاس پر انرژي هستن كه متوجه نميشي ساعت كلاس تموم شده . اگه ميخواهيد واقعا در زبان فرانسه پيشرفت چشمگيري داشته باشيد حتما كلاسهاي ايمان رو شركت كنيد

Yeganeh izadifar1402/12/16

5

از نظر من این کلاس یک تجربه‌ی متفاوت و جذاب هست که میتونه به پیشرفت سطح زبان هرکس کمک زیادی بکنه

حسین باصیری1402/12/16

5

ابتدا از مجموعه نزدیکتر تحت مدیریت آقای شالچی بسیار سپاسگزارم ؛ واقعا بی نظرید ، برای کسی که بخواهد زبان فرانسوی را بیاموزد ، همراه با این موسسه هیچ کم و کسری ندارد واین موسسه راه را برای زبان آموز بسیار تسهیل کرده . ( مشخصات بارز این موسسه : 1-کیفیت آموزش عالی ؛ 2-تنوع اساتید عالی ؛ 3-بسیار مقرون به صرفه بودن کلاس ها در این شرایط اقتصادی 4- برنامه ریزی کلاس ها عالی 5- انتخاب آسان و مطمن هر زبان آموز برای کلاس با توجه به نشر نظرات و بازخورد زبان اموزها در هر ترم ) و اما در مورد کلاس های ایمان : من با ایمان کلاس مکالمه A1 رو گذروندم ،و اینک تجربیاتم : بعد از اینکه وارد کلاس میشید اولین چیزی که متوجه خواهید شد جو بسیار دوستانه و صمیمی کلاس هست که خود این موضوع میتونه انگیزه شما باشه برای فعال بودن در کلاس ؛ دومین مورد : ایمان به نحو بسیار عالی کلاس رو مدیریت میکنه جوری که هر زبان آموز به این باور میرسه که : درسته که کلاس آنلاین هست و فاصله ها زیاد هست اما استاد حواسش بهم هست که در نهایت منجر به فعال تربودن زبان آموز و پویاتربودن کلاس میشه ؛ سومین مورد : همین که موضوع های که در کلاس صحبت می کنیم بسیار متنوع هست زبان آموز به این باور میرسه که من توانایی این رو دارم که در مورد هر موضوعی به فرانسوی صحبت کنم . چهارمین مورد : کلاس طوری پویا هست که شما أصلا متوجه ی گذر زمان نمیشید و زمان کلاس بسیار سریع می گذرد پنجمین مورد : در کلاس های ایمان ، زبان آموز بسته به همت و خواست خودش ,میتونه صحبت کنه و اشکالاتشون رو استاد برطرف میکنن. و در نهایت بودن در کلاس ایمان به نظرم تجربه ی بی نظیر و تکی هست .

بهشته احمدی1402/12/16

5

استاد بسیار با انگیزه و پر انرژی هستند ،از هر ثانیه کلاس شون میشه آموخت . صد در صد از کلاس مکالمه تون نتیجه خوبی میگیرید.

محمدایمان موسایی1402/12/17

5

خیلی استاد خوب و با انرژی ای بود. تو کلاس درباره ی همه چی حرف میزدیم و خیلی فعالیت های باحالی انجام میدادیم.

محمدامین اعلمی1403/2/23

4

کلاس های مکالمه ایمان سیک کاملا متفاوتی داره شاید نکته منفی کلاسش استرس زیاد باشه، ولی به نظرم تا جای معقولی این استرس باعث پوش شدن بچه ها میشه منتها، این استرس روی من پاسخ خوبی نداد، شاید برای دیگر دوستانم نتیجه خوبی بده توصیه میکنم کلاسشو برای تست هم شده شرکت کنید و حرفای بقیه باعث نشه کلاس این استاد گرانقدر رو از دست بدید

نگارترکیان1403/2/29

5

استاد ایمان واقعا برای من عالی بودن.از لحاظ جو کلاسشون تا تدریسشون تا جوری که این زبان رو با شیرینی میاموزم تا شخصیت خودشون که مهربان و عزیز هستن.من کلا این مدلی فرانسه رو خوندن با پرسش و پاسخ و گفتگو و شوخی رو میپسندم و ایمان واقعا میتونه نزاره تو بفهمی چطوری ۲ ساعت میگذره.سختگیر ولی مهربون. پراز تجربه و اطلاعات و تدریس خوب از ویژگی های بارز ایشونه.البته طبیعی هست که با چندنفر از دوستان و شاگردهای قدیمی خودش رابطشون بهتره و کاملا امری طبیعی ب حساب میاد اما درکل ثبت نام تو کلاس ایمان تو هر سطحی که برداره جزئی از پلن برنامه من شده.ممنون ایمان⚘️

باران کریمی1403/3/13

2

من از کلاس‌های آقای اسدلله اصلا راضی نبودم به چند دلیل: اول اینکه من با توجه به تعیین سطحم a1+ رو با ایشون برداشتم. ولی سر کلاس حس کردم سطح کلاس برام بالاست. به ایشون گفتم که بهتر نیست من و انتقال بدن به a1؟ ایشون گفتند اجازه بده چند جلسه بگذره بعد تصمیم میگیرم. دیگه چیزی نگفتن تا چند جلسه آخر و گفتند ترم بعد برو سطح پایین‌تر من نمیتونم الان بفرستمت اون کلاس!!!! واقعا نمیشد زودتر تصمیم گرفت؟ ایشون فکر میکنن زمان و پولی که زبان‌آموز میذاره برای خوشگذرونیه؟ مساله‌ی بزرگ بعدی شخصیت ایشون در مقام معلمی هستش. در کلاس سوالاتی که مطرح میشه بیشتر خصوصیه! در صورتی که میشه کلی ایده برای سوال و گفت‌و‌گو داشت. مثلا یکی از سوالاتی که از همه میپرسیدن: سیگار یا گل یا چیزی میکشین؟ و در آخر کلاس هم نظر خودشون رو با افتخار بیان میکردند که آره من خودم نمیکشم و دختری که سیگار بکشه برام کنسله و از اینطور صحبت‌ها حتی یکبار داشتند از تعطیلات میپرسیدن و من گفتم که با پارتنرم سفر بودم و سوال بعدی پرسیدن: ماشینش چیه!!؟؟؟ چرا انقدر علاقمند به جزئیات زندگی زبان‌آموزاشون هستند؟ من سعی میکردم چون استادم هستند احترامشون رو نگه دارم برای همین چیزی در کلاس نمیگفتم. منی که عاشق زبان فرانسه هستم الان کمی دلسرد شدم چون سر کلاس در مقابل اشتباهات گرامر یا هرچیز دیگه‌ای بسیار برخورد تندی داشتند و بیشتر استرس و خجالت رو به زبان‌آموز میدادن تا درس. به خاطر همین موضوعات من بیشتر جلسات رو شرکت نکردم. بنده خودم بیش از ۱۰ ساله که تدریس میکنم و به نظرم معلمی احتیاج به یکسری خصوصیات و حرمت‌ها بین شاگرد و استاد داره که در کلاس ایشون اصلا رعایت نمیشه. از شوخی‌های بی‌جا و زبان تلخ و قضاوتگرشون بگیر تا توجه بیشتر به یکسری از زبان‌آموزان قدیمی‌شون.


تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/3/31 تا 1403/5/18

ظرفیت کلاس:

10 نفر

وضعیت کلاس:

در حال ثبت نام

روزهای کلاس

پنجشنبه

ساعات برگزاری کلاس

11 تا 14

هزینه:

1,200,000 تومان

سطح

متوسط

نوع کلاس

حضوری

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/3/26 تا 1403/5/23

ظرفیت کلاس:

10 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

شنبه - سه شنبه

ساعات برگزاری کلاس

شنبه ها 19 تا 21 / سه شنبه ها 17 تا 19

هزینه:

2,200,000 2,000,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/3/30 تا 1403/5/22

ظرفیت کلاس:

10 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

دوشنبه - چهارشنبه

ساعات برگزاری کلاس

19 تا 21

هزینه:

2,200,000 2,000,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/3/27 تا 1403/5/23

ظرفیت کلاس:

20 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

یکشنبه - سه شنبه

ساعات برگزاری کلاس

19 تا 21

هزینه:

1,350,000 تومان

سطح

صفر

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/1/17 تا 1403/1/17

ظرفیت کلاس:

10 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

جمعه

ساعات برگزاری کلاس

۱۰ تا ۱۳

هزینه:

400,000 300,000 تومان

سطح

متوسط

نوع کلاس

حضوری